Спецтема:

Культ їди

В українській сімейній традиції головним критерієм оцінки господині вважається вміння добре куховарити. Ну, а якщо їдло смачне, то ясно, що мало з'їсти не вдасться. Коли настала голодна радянська епоха і асортимент продуктів зменшився до прожиткового мінімуму, наші газдині почали з нічого витворяти такі кулінарні дива, що ми і при соціалізмі зуміли зберегти гідні фігури. Це американців роздуло від чипсів і бургерів. Нас - від багатовікових культурних традицій. Що можна сказати про хлопа, який жує вареники без сметани (навіть, якщо вони вже посипані шкварочками або смаженими грибочками з цибулькою)? Мужва, свинота необразована....

В наших музеях збереглися живописні портрети української шляхти 17-18 ст. Глянувши на їхні масні пики і відвислі животи, я відразу збагнув, чому Україна після смерті Хмельницького так і не змогла піднятися з колін. Пузо не пустило...


На відміну від згаданої шляхти, великий князь Святослав Ігорович (той самий, що остаточно вирішив хазарське питання), не залишив нам своїх портретів - є тільки невеликий опис візантійського історика Лева Диякона:

"...помірного зросту, не надто високого і не дуже низького, з густими бровами і ясно-синіми очима, кирпатий, безбородий, з густим, надмірно довгим волоссям над верхньою губою. Голова в нього була зовсім гола, але з одного боку її звисав жмут волосся - ознака знатності роду; міцна потилиця, широкі груди та всі інші частини тіла цілком співмірні..."

Про кулінарні пристрасті Святослава та деякі побутові подробиці можна довідатись з "Повісті минулих літ" Нестора Літописця:

"Возів же за собою він не возив, ні котла не брав, ні м’яса не варив, але, тонко нарізавши конину, або звірину, або гов'ядину і на вуглях спікши, це він їв. Навіть шатра він не мав, а пітник слав і сідло клав у головах. Такими ж і всі інші вої його були"

Пам'ятник князеві Святославу у Білгороді, Росія.

 

 

Гравець: 
Доктор Смалець
936

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка