Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Добрі новини: з приходом доктора медицини Скотта Атласа здоровий глузд може повернутися – Рон Пол (США)

Категорія:

10 серпня 2020 року Білий дім і президент Дональд Трамп оголосили, що доктор Атлас приєднається до Адміністрації в якості радника по COVID-19. Він так швидко здобув вплив, що навіть допомагає підготувати президента в Овальному кабінеті до недавно відновлених брифінгів і вносить пропозиції у вступне слово Трампа. Доктор Скотт Атлас застерігає від коронавірусної істерики, наполягає на відкритті шкіл та спортивних клубів і заперечує необхідність "ширшого тестування", щоб викорінити вірус.

200823scottatlas.jpg

Скотт Атлас (Scott Atlas)
Скотт Атлас (Scott Atlas), доктор медицини, коментатор та радник з питань охорони здоров’я

Про це пише американське видання Politico і зауважує, що Атлас часто ставить питання або сперечається з іншими посадовими особами адміністрації з приводу даних про поширення вірусу або ефективності вимог уряду носити маски. Politico називає його "анти-Фаучі" та підкреслює, що у нього нема досвіду в області інфекційних захворювань або епідеміології.

Але проте він є лікарем і доктором медицини. На відміну від Білла Гейтса, у якого взагалі нема медичної освіти, але це не заважає Гейтсу займатися тим, чим він останніми роками займається. 

А ось що у своїй колонці на сайті інституту "За мир і процвітання" написав Рон Пол, американський політик, конгресмен від Республіканської партії, лікар: 

"Здається, зараз небагато добрих новин. Люди все ще панікують від коронавірусу, уряди все ще топчуть громадянські свободи в ім'я боротьби з цим вірусом, економіку відкинули на межу колапсу, – і все це можна записати в історію як одну з найгірших рукотворних катастроф, яку зробили люди, закриваючи країну для боротьби з вірусом простуди.

Ось чому ми вважаємо доброю новиною те, що президент Трамп взяв на роботу у свою команду боротьби з коронавірусом доктора Скотта Атласа. Як повідомляли засоби масової інформації, президент Трамп відмовився від «знаменитого» Ентоні Фаучі на користь Скотта Атласа, колишнього керівника медичного центру нейрорадіології Стенфордського університету.

Нагадаю, Фаучі був тим самим "експертом", який кілька місяців тому сказав нам, що ми ніколи більше не зможемо тиснути один одному руки.

Поради, прогнози та оцінки Фаучі виявилися дико помилковими, суперечливими та просто химерними: Не надягайте маску! Ви повинні носити маску. Маски важливі як символи. Одягніть захисні окуляри. Залишайтеся вдома! Церкви повинні бути суворо обмежені, але марші «Black Lives Matter» та зустрічі з незнайомцями, які зустрілися через Інтернет, – це просто чудово.

Коли Ентоні Фаучі вимагав закрити економіку на невизначений термін, він, здається, насправді розумів, що цей хаос зруйнує економіку та життя людей. Такі люди, як Фаучі та інші, які вимагали локдауну та «залишайся вдома», все ще отримували свої зарплати, так що навіщо піклувалися про когось іншого?

Доктор Скотт Атлас – не лише колишній топовий терапевт та адміністратор лікарні. Він – старший співробітник інституту Гувера, і він розумів наслідки політики блокування країни.

22 квітня доктор Атлас написав в «The Hill» опозиційну статтю під назвою «Дані є – припиніть паніку і закінчуйте з тотальною ізоляцією». У статті він виклав п’ять основних тез, які сьогодні такі ж правдиві, як і коли він їх писав:

  • переважній більшості людей не загрожує смерть від Covid;
  • захист людей похилого віку запобігає переповненню лікарень;
  • закриття населення насправді перешкоджає утворенню колективного імунітету, який необхідний для подолання спалаху;
  • люди вмирають через те, що їх не лікують від інших хвороб;
  • ми знаємо, яка частина населення перебуває у зоні ризику, і можемо її захистити.

Уявіть, скільки тисяч життів могли б бути врятованими, якби Адміністрація слухала доктора Атласа ще у квітні. Директор CDC Роберт Редфілд зізнався минулого місяця, що локдаун вбивав більше американців, ніж Ковід. "Спочатку не нашкодь" було викинуто у вікно, було завдано майже пів року неправильної політики, що, можливо, завдало непоправної шкоди країні.

Південна Дакота та Швеція практично нічого не зробили, щоб закрити або обмежити своє населення, і вони насправді справилися краще, ніж закриті штати у США. Вони мали нижчий рівень смертності, їхні лікарні ніколи не мали переповненість пацієнтами з Covid і у них є економіка, до якої можна повернутися.

Ми дуже сподіваємось, що доктор Атлас не буде "модерувати" свої меседжі, щоб догодити чинушам у Вашингтоні. Covid-політика Трампа на сьогодні принесла більше шкоди, ніж користі. Без Фаучі ми нарешті маємо шанс повернутися до правильного напрямку.

Дональд Трамп і Скотт Атлас
Дональд Трамп і Скотт Атлас
Наші інтереси: 

Розуміти, що це тільки починається "розбір польотів". Глобальну аферу та її творців рано чи пізно буде викрито та покарано.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Нарешті це почалося - на самій горі, відверто і з оргвисновками. Скотт Атлас на самому початку корона-істерії мав мужність піти проти мейнстріму і стати на захист правди.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Нарешті це почалося - на самій горі, відверто і з оргвисновками. Скотт Атлас на самому початку корона-істерії мав мужність піти проти мейнстріму і стати на захист правди.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

продовжую магічну підтримку доналда джона трампа.сергій, павло, панас білецький

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Хотілося б, аби рано. А карикатура добре відображає сутність.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!