Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Діти – найбільша загроза для корумпованої системи, або Як відновити творчий потенціал

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Ми від народження володіємо потенціалом творчого генія, але як тільки потрапляємо в шкільну систему, ми різко тупіємо. Причину цього неважко зрозуміти. Школа, як ми її прямо називаємо, – це інститут, який історично створювався для того, щоб в кінцевому підсумку задовольнити потреби правлячого класу, а не простих людей.

Про це у своєму журналі пише письменник Александр Розов.

Якщо ви хочете дізнатися більше про цю історію навмисних маніпуляцій, я рекомендую прочитати відзначену нагородами книгу Джона Тейлора Гатто «Підпільна історія американської освіти», в якій простежується генезис сучасної обов'язкової шкільної освіти та чітко показано, як її завжди використовували проти нас.

Діти становлять найбільшу загрозу для цієї корумпованої системи. Їхня «дика уява» настільки інтенсивна і чудова, що, якщо її не зупинити, це призведе до творчої революції, яка врешті-решт поставить під загрозу горезвісну гру правлячого класу в монополію.

Так звана еліта розуміє, що для збереження свого паразитичного способу життя дітей потрібно оглушити й промити їм мізки, щоб вони прийняли (і навіть служили) їхній хижій системі штучного дефіциту, безмежної експлуатації та перманентної війни.

За словами Джорджа Ленда, на основі всіх проведених ним досліджень і всіх переглянутих їм сканувань мозку ми повинні навчитися менше судити й прагнути більше розуміти. Ми повинні менше критикувати й більше проявляти цікавість. Він також називає страх і тривогу вкрай контрпродуктивними.

[Також] важливо розуміти, що якого б погляду на світ ми не дотримувалися зараз, він частково, а то й повністю, є результатом тієї чи іншої форми культурної або соціальної ідеологічної обробки. Незалежно від того, скільки ми думаємо, що знаємо, ми всі так чи інакше обмануті. Ми все ще розв'язуємо життєві проблеми, і нам ще потрібні безліч досліджень та відкриттів. Навчання – це нескінченна подорож. Так що будьте скромні й цікаві.

Ми також повинні розвивати гостру чутливість до нашого зовнішнього середовища. Уникайте того, щоб оточувати себе обмеженими людьми. Перестаньте дивитися новинні канали, що розпалюють страх, або плітки про знаменитостей. Припиніть дивитися телешоу і музичні кліпи, які зміцнюють дурні стереотипи й поверхневий спосіб життя.

Ваша уява – це найважливіший актив, який ви можете розвивати, тому ви не можете дозволити собі проникати в нього і формувати його під впливом зовнішніх сил.

Пам'ятайте це. Ця система побудована на нашій уяві. Гроші мають уявну цінність. Уряд має уявну владу. І у нас є уявні межі. Якщо ми хочемо щось змінити, ми повинні почати з уяви (Кінець цитування). 

Тепер хороша новина: у 2020-му еліта своїм новим винаходом – тотальним локдауном – викликала заклинювання минулого винаходу: колективно отупляючої загальноосвітньої школи. У конвеєрі "прокрустики" (використовуючи термін Станіслава Лема) виник збій. Можливо, для цивілізованої частини людської популяції це – шанс щось змінити малою кров'ю.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що в час великих змін, який нам доводиться переживати, потрібно користуватися можливостями відкинути старе, взяти краще і створити нове.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Тут слід згадати систему "Голографічний розум", або, в перекладі Сенсаром "Усеохоплюючий дух" Станіслава Мюллера. Пригадати також, задля відновлення творчих здібностей. Для цього також призначена система "Ключ" Хасая Алієва. Ну й згадаємо також про Живе Слово Олександра Філатовича. Форма "Чистота людських тіл" , на мою думку, є дієвою (на відміну від тієї, яка наведена у Ф. Герберта) літанією від страху. А, страх, згідно з етемологією цього слова, це - стійке переклеслення (заперечення) Ра, основи творчих здібностей людини.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!