Зображення користувача Зоріна Небокрай.
Зоріна Небокрай
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Десята сфера закликає зрозуміти власну божественність

Категорія:

Ім'я 10-ї сфери ДНК - розкриття. Основна ідея полягає в тому, що цю сферу треба розглядати разом зі сферами 11 і 12. Ці три сфери називаються сферами дії. Ця група- все Суще.

Від Крайона -” Четверта група Днк - 10, 11, 12 сфера. Їх багатомірні атрибути знаходяться на максимальному рівні і ці сфери зовсім не відносяться до тримірного світу. І зараз вам прийдеться привикати до того факту, що ці сфери просто є, вони виконують якусь функцію.

Це не процеси чи згадування, як сфери з попередньої групи. Вважайте їх кастрюлями, в якій готовиться їжа. Ці сфери являють собою фундамент, на якому покоїться Днк. Вони необхідні для існування інших сфер. Десята сфера - це заклик зрозуміти свою власну божественність. Це процес чи енергія, яку ви генеруєте в собі для допомоги в житті. І це повністю квантова сфера, як і дві наступних. Для вас це значить, що вона володіє властивостями істинного квантового стану, її неможливо до кінця зрозуміти 3-х мірним квантовим розумом, як і самий квантовий стан.

Це як загальний фон на картині і все, що ви потім малюєте, поміщено на цьому фоні відтінку, наприклад, блакитному. Цей постійний відтінок допомагає вам брати енергію того, що ви хотете зобразити. Блакитний відтінок щезне під шарами нанесених зверху фарб, але він там є, постійно присутній на картині.

Ім'я 10-ї сфери ДНК - розкриття. Основна ідея полягає в тому, що цю сферу треба розглядати разом зі сферами 11 і 12. Ці три сфери називаються сферами дії. Ця група- все Суще.

Сфера 10- це центральне джерело існування. Число 10 являється слідуючим циклом. Нуль або круг являють собою неозброєний квант. Одиниця являє собою спуск в матерію, в індивідуалізацію. Це повторяє цикл. В кінцевому результаті повертається в точку центра одиниці або початку матерії, проявлення. 10- це перша сфера всього Сущого, яка являє заклик до розуміння вашої суті як творця. Сфери цієї групи являються сферами дії тому, що вони допомагають проявитись світлу вашої зверхдуші з внутрішньої істоти через зір, звук, внутрішньої емоції, тим самим полегшуючи ваше просвітлення і згадування ким ви являєтесь в своїй дійсності.”

Наші інтереси: 

Набуття божественності в проявленні тіла

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи