Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Держава купить вчителям ноутбуки і витратить 20 млн для боротьби з наслідками COVID-19 у школах

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

 У Держбюджеті на 2021 рік передбачено додаткове фінансування у розмірі один мільярд гривень на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Уряд затвердив Порядок та умови, що визначають механізм надання цих коштів та їх розподіл між місцевими бюджетами. 

 Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Субвенція з державного бюджету спрямовується на придбання:

  • ноутбуків для педагогічних працівників шкіл для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання – в обсязі 980 млн гривень;
  • засобів захисту, необхідних для організації протиепідемічних заходів під час проведення основної та додаткової сесій зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році – в обсязі 20 млн гривень.

Придбані ноутбуки закріплюватимуться за навчальними кабінетами та використовуватимуться виключно для організації освітнього процесу в школі. У разі встановлення заборони на відвідування закладів освіти її здобувачами ноутбуки зможуть надаватися у користування педагогічним працівникам для належної організації уроків, йдеться у повідомленні на Урядовому порталі.

Нагадаємо, нещодавнє дослідження показало, що на дистанційному навчанні діти не вивчили майже нічого.

Наші інтереси: 

Розуміти, що ковідоаферу використовують для "розпилу" державного бюджету, а потім шукають, з кого б ще більше видавити податків для його наповнення.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи