Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Данія скасувала всі коронавірусні обмеження

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

10 вересня в Данії скасовані останні обмеження, запроваджені раніше через "пандемію" COVID-19. Відтепер масові заходи можна відвідувати, не пред'являючи COVID-паспорт, що підтверджує вакцинацію, одужання від хвороби чи негативний тест. Зобов'язання носити маску були скасовані в країні ще в минулі місяці.

Водночас зберігаються обмеження на в'їзд до Данії, які залежать від країни, з якої прибуває людина. Німецькі подорожні, наприклад, зобов'язані пройти тест на коронавірус. Ця вимога, однак, не стосується приїжджих з федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн, що межує з Данією, повідомляє інформагентство dpa.

Як пише Politico, рішення повернутися до життя у тому вигляді, як воно було до "пандемії", уряд Данії схвалив наприкінці серпня, оголосивши, що вірус вже не становить "критичної загрози для суспільства".

Щоб відвідати ресторан, спортивний центр чи нічний клуб у Данії не потрібен "ковідний паспорт", а дітей не відправлятимуть додому, якщо вони мали контакт із хворим на коронавірус. Карантин діятиме виключно для хворих.

Працівники можуть повертатися до офісів, а діти – до школи.

Наші інтереси: 

Стежимо за коронабіснуванням. Хто переможе?

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Андрій Гарас.

Правда переможе!

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Олена Каганець.

Так! Надіюсь.

Зображення користувача Микола Стригунов.

Ось, вже і Данія приєдналась до країн, де переміг здоровий глузд. А, до цього, до цих країн належали лише Швеція, Білорусь та кілька штатів США. Це тішить.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача cBіт Розумний.

Трошки дьогтю в бочку меда. Подивіться, скільки відсотків населення там вакцинувалося. В усякому разі, офіційні змі подають зняття цих обмежень як наслідок імунізації населення Данії.

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Олена Каганець.

Так, офіційні змі подають саме в такому ракурсі. Але ж данці не сиділи, склавши руки, і не погоджувалися, якщо їхній уряд перегибав палицю. Про це офіційні змі не писали й не пишуть. Можливо, там багато вакцинувалися. Але данці завжди виступали проти примусовості вакцинації (дивіться першу статтю в тему) і проти ковідних сертифікатів. Мейнстримні змі не дають інформацію, що суперечить "лінії партії".

Зображення користувача Микола Стригунов.

То, так, перемога здорового глузду в Данії лише часткова. Можна сказати, що за часткою здорового глузду Данія посідає третє, або четверте місце в світі.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Інформація не правдива, відсутні посилання на урядові сайти Данії. Такі вкиди робить Росія своїми інформаційними ресурсами на заході.

ВС