Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 30
  • Переглядів: 35

Білорусь – Ізраїль: порівняльна ковід-хроніка. Усе вказує на системну містифікацію і аферу

Категорія:

Порівнюємо хроніку так званої пандемії covid-19 у двох країнах з близькою чисельністю населення – округлено до 9 мільйонів осіб. Автор тексту – письменник Олександр Розов.

Білорусь – країна ковід-дисидент. Локдаунів не було. Масковий режим подекуди трішки вводився для вигляду (щоб не лякати інтуристів), але ніким особливо не дотримувався. Вакцинація – тільки добровільна. Прикордонний санітарний тест-контроль гранично м'який. Ковід в медіа-сфері займає менше місця, ніж світська хроніка. Ковід в політиці згадується там, де у порядку денного розділ "різне".

І що, в Білорусі стався апокаліпсис? Ні! Країна живе не оглядаючись на ковід-пандемію, і не сталося нічого, що виходить за рамки звичайних справ і проблем, удач і невдач (це визнають навіть непримиренні противники власне режиму Лукашенка).

Ізраїль – країна ковід-лоялістів. Локдауни. Масковий режим. Примусова вакцинація під загрозою позбавлення всіх громадянських і економічних прав. Найжорстокіший прикордонний міграційний контроль аж до закриття в'їзду-виїзду з країни. Майже вся медіа-сфера орієнтована на ковід-тематику. Майже вся політика – теж.
І що, в Ізраїлі "корона" переможена? Ні! Країна принесла в жертву життєвий уклад людей, добробут суспільства і майбутнє цілого покоління – але апокаліпсис триває (це визнають навіть офіційні ізраїльські джерела).

Не треба заглиблюватися у статистику надлишкової госпіталізації та смертності. Справа навіть не в тому, що статистика часто спотворюється в догоду політиці (це стосується і Білорусі, і Ізраїлю). Річ у тім, що якщо відбувається апокаліпсис, то це помітно без заглиблення у статистику. Якщо ж без заглиблення у статистику нічого не помітно, то значить апокаліпсису просто нема.

Середньовічні інквізиторські схеми насильства над людьми, застосовані в Ізраїлі (а також в Німеччині, Франції, Великобританії etc) були б якось обґрунтовані тільки при реальному ризику апокаліпсису. Збиток від цих схем настільки величезний, що нічим, крім запобігання апокаліпсису, їх обґрунтувати неможливо (в новітній історії ці збитки можна порівняти лише з руйнуваннями, завданими Другою світовою війною).

Але, як показує ситуація в Білорусі (причому навіть у викладі супротивників тамтешнього режиму), ризику епідемічного апокаліпсиса нема й не було.

Не треба заглиблюватися в нетрі вірусології, біохімії та молекулярної генетики. Справа навіть не в тому, що ідентифікація т.зв. Уханьського коронавірусу SARS-CoV2 викликає ряд гострих питань (аж до обґрунтованої підозри в тому, що ніякого нового коронавірусу нема, а ми маємо справу з ексцесом тестування, що спрацьовує на якісь коронавіруси, які давно циркулюють в популяції людей). Річ у тому, що небезпека цього коронавірусу (будь він старий або новий) не виходить за рамки, характерні для грипоподібних ГРВІ.

А що, як усе-таки заглибитися в ковідну статистику?

Тут з'ясовуються речі, непоясненні нічим, крім системної масової фальсифікації. Це стосується як статистики смертності, так і ефективності вакцин.
1) 40% медиків намагаються уникнути вакцинації.
2) Вакциновані медики, що працюють в ковід-палатах, не вірять в захист вакцини.
3) Статистика смертності від т.зв. covid-19 багаторазово завищена приписками.
4) Вакцинація не знижує ані ризику т.зв. зараження covid-19, ані ризику смерті після такого зараження.
5) Офіційні представники ковід-вакцинації, які заявляють про її ефективності, спростовують самі себе, вимагаючи третю "бустерну" дозу (яка не передбачалася розробником, що випускає вакцину).

Олександр Розов

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано

Я думав учора, що в мене поїде дах, коли почув по "Громадському радіо", що Ізраїль уже вирішив твердо: будемо колоти третю дозу! - й думає про четверту.
Хоча - хто їх зрозуміє, тих ізраїльтян. Он скільки веселих хасидів знову до нас понаїхало. Вони радіють - і українці теж, бо заробляють на гостях.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано

Я думав учора, що в мене поїде дах, коли почув по "Громадському радіо", що Ізраїль уже вирішив твердо: будемо колоти третю дозу! - й думає про четверту.
Хоча - хто їх зрозуміє, тих ізраїльтян. Он скільки веселих хасидів знову до нас понаїхало. Вони радіють - і українці теж, бо заробляють на гостях.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Дуже переконлива аргументація для будь-кого зі здоровим глуздом. Але, нажаль, таких людей, що мають здоровий глузд - меншість...Вузенька стежинка до життя, і широкий шлях до смерті - це саме про таку ситуацію...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Дивно, що в цій статті Олександр Розов забув про Швецію. Вона також має близько 9млн. людей... І, це єдина країна в світі, яка залишила свої кордони відкритими на початку подій, пов'язаних з модним вірусом... Внаслідок чого і отримала маленький економічний бум. І, більш нічого не отримала:)

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Що тут дивного? Розов не знає шведської мови. Ба більше: ту країну, яку вони називають Швеція, насправді звуть Сварія.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Сварія - це справжня та історична назва країни. А, Швеція - це офіційна назва.
Ну, я, наприклад, також не знаю шведської. Але, ж є досить інформації про це російською та англійською мовами (та, українською, для нас). Скажете, ніби Олександр Розов не знає їх??? І, є засоби комп'ютерного перекладу. Скажете, ніби він не вміє ними користуватись???

Якщо прагнеш чуда - створюй його!