Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 17
  • Переглядів: 18

Цим міфом обдурили мільярди жінок

Дорогі Дівчата-Квіточки! І знову мій черговий шедевр для Вас. Він розірве один з соціальних шаблонів, який "завербував" велику кількість жінок. Такого ексклюзиву ви ніде не прочитаєте, тому дочитайте до кінця.

Жінка - це ж квітка, правда? Вірно, тому сперечатися зі мною не будете.

Дівчата, тепер дивіться. Квітка в землі росте, чи не так? І це приземлений і заземлений плід. Тобто, сили світобудови, і природа йому визначили своє почесне місце, роль, функцію, призначення і місію в загальній системі світобудови.

Все в системі світобудови має свою енергетику, і жінка в тому числі.

Жінка володіє природженою енергією - землі, родючості, і квітів в тому числі, і всією красою, приємностями, ніжностями і красою, які асоціюються з квітами. Тому не випадково жінки люблять квіти в усіх їх контекстах. Тобто, два абсолютно різних тіла світу (жінка і квітка), однак природа їх дуже мудро поєднала в одну жіночу енергію, і в найпрекраснішу взаємодію між собою.

Коли квітка росте в землі, тобто в своєму призначеному природою середовищі - вона живе, у неї є ЖИТТЯ. Коли квітку відірвати від землі, життя її припиняється. Деякий час вона ще буде красивою і свіжою, але поступово почне засихати.

Квітка (жінка) літати не вміє, бо їй не призначено природою бути НАД землею. На відміну від квіток, багато сучасних жінки не часто шанують своє місце в ієрархії системи світобудови, порушуючи фронтальність системи. Тобто, є системи, які вище за землю за своєю природою і ієрархією. Наприклад, бджола - це інша система і інше тіло, інша енергія, ніж квітка.

Якщо квітка - це жінка (земля), то бджола - це чоловік (небеса).

Як бачимо, що у природи не було задуму, щоб квітка була на рівних з бджолою, небеса з землею, жінка з чоловіком, однак бути в ЄДНОСТІ - це так. Для єдності цих всіх різних тіло-матерій природа створила всі умови для якісної, ефективної і гармонійної їх взаємодії. І коли, наприклад, хтось порушує свою фронтальность, тоді в загальній системі відбувається збій. Від збою першими страждають порушники, а потім всі інші.

Наприклад. Жінка починає займатися пошуком чоловіка. Напевно ви теж чули в мові жінок такі фрази: Я хочу ШУКАТИ чоловіка; Я в пошуку. Є багато і не мовних маркерів в поведінці жінок, які це теж видають. Це вже порушення фронтальності світобудови в конкретному контексті, тому як переходячи на мову природи: Квітка полетіла шукати бджолу; Земля вирішила стати небом, іноді навіть захотіла бути вище неба.

В результаті чого такі жінки несуть різного роду втрати в житті на трьох рівнях - духовному, енергетичному і фізичному. Далі це зачіпає три інші рівня - особистий, професійний, соціальний.

Ще один приклад. Жінка виявляє АГРЕСІЮ по відношенню до Чоловікові. Мовою природи, це як якщо б земля злилася на небо, або син або дочка в гніві на батька чи матір. Втрати будуть ті ж, що і в першому прикладі я привів.

Прикладів і їх різних контекстів можу наводити сотні. Упевнений, що жінки мене зараз не буквально читають, і зрозуміли суть.

На відміну від людей, квіти і бджоли не порушують свою природну місію, тому у них баланс і гармонія в системі.

Так ось. Повертаюся і продовжую знову про головне - про обман мільярдів жінок.

Оскільки, чоловіки - це бджоли, тому ми звертаємо увагу на квіти, або не звертаємо. Ми вирішуємо - летіти до квітки або не летіти. Коли бджола все-таки прилетіла до квітки на його красу, що вона далі робить? Вірно, дивиться в квітці наявність пилку. Розумного і мудрого чоловіка цікавить внутрішній стан жінки, а не просто її краса тіла, як і бджолу цікавить пилок, а не просто красиві і привабливі пелюстки.

Бджолам цікаві родючі квітки, як і чоловікам родючі жінки. Розумієте, навіщо у природи важливо вчитися, і як вона взаємопов'язана з людиною? Бачите, скільки в природі відповідей на всі наші запитання, що і книги можна не читати? Головне їх помітити і почути. Природа і людина тобі відкриє такі знання, яких ти не знайдеш в книгах.

Коли бджола прилетіла до квітки, а в неї нема пилку, або дуже мало пилку - бджола полетить на пошуки іншої квітки, у якої є пилок.

До речі, родюча система квітки практично однакова з родючої маткової системою жінки. У квітці є: пилкове зерно, пилкова трубка, яйцеклітина, спермії, сім'зачаток.

Якщо для чоловіка в жінці привертає увагу - це матка, то для бджоли у квітці - це пилок. У матці вся сила жінки, в пилку вся сила квітки. Я завжди говорив і буду говорити: Матка - це основна частина жінки і її життя.

Одна з головних завдань у чоловіків в цьому житті - продовження роду.

Одна з головних завдань у бджіл в цьому житті - виробництво меду.

Чи не вважаєте ви схожість в цих завданнях? Ось, тому я вам про це, про природу.

Дівчатка! Ваша ЗАВДАННЯ пилком наповнятися, щоб було, НА який РЕСУРС нам - чоловікам, як птахам летіти. Якщо в жінки нема пилку, бджолі нема з чого буде МЕД робити, і потім цей мед, тобто - подарунки, турботу, увагу, безпеку, відповідальність та інші ресурси вам принести.

Все просто: Нема пилку - нема і меду.

Тепер ви зрозуміли, що ті установки і міфи, які вам вклали в голівоньку, що ТИПУ ви вибираєте чоловіків - це суцільна ілюзія, що це не відповідає РЕАЛЬНОСТІ і жіночій природі, бо ви не летючі Бджоли, і пилок з квіток не ви збираєте.

Тому, не ВИ нас вибираєте, а МИ Вас! Бджола на квітку летить, а не квітка на бджолу.

Якщо жінці зраджують, або подарунки не дарують, або дуже рідко дарують, або заміж не пропонують, а лише тільки секс, або чоловік рідко дзвонить їй або пише, або взагалі поморозить, або у неї проблеми зі здоров'ям, або неприємні події і випадки часто почали переслідувати її в життя, значить, у неї мала кількість "пилку", або взагалі його нема.

ВАЖЛИВО - пилок нарощувати в першу чергу, а потім вже нігті, вії та інше.

Жінки, які дійсно хочуть нарощувати пилок - ПОЧИНАЮТЬ займатися собою і отримують результати. Такі жінки не намагаються себе захистити від легкості, від впевненості, від удачі, від успіху, від свободи, від спокою, від безпеки, від радості, від любові, від уваги, від визнання, від доброти і задоволення, і від відмінного здоров'я.

Хто хоче - РОБИТЬ, хто не хоче - знаходить відмазки, щоб не робити, і не нарощувати пилок.

Деяким жінкам вигідно страждати, депресувати або навіть хворіти.

Наші інтереси: 

Знати свою природу і розвиватись відповідно до закладених основ.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Сірко Крутивус.
0
Ще не підтримано

Квіти є квіти, бджоли бджолами, а люби, слава Богу, людьми.
Оскільки люди створені за подобою Божою як творці, вони мають творити на тому рівні який дозволяє сказати "це добре"! Стать чудова для розмноження, для самореалізації вона не має значення.
Стать тут не завада. У жінки, як і у чоловіка, головне не зовнішність, а внутрішній світ, що дозволяє бути "ДРУЖиною" іншому/іншій через "ШЛЮБ".

Коментарі

Зображення користувача Майя Українська.
0
Ще не підтримано

Цитати статті: "В результаті чого такі жінки несуть різного роду втрати в житті на трьох рівнях - духовному, енергетичному і фізичному. Далі це зачіпає три інші рівня - особистий, професійний, соціальний.
Коли бджола прилетіла до квітки, а в неї нема пилку, або дуже мало пилку - бджола полетить на пошуки іншої квітки, у якої є пилок."
То невже фільм " Бджілка Майя" обман? Пам'ятаю світло сяючий настрій нашого Стратега Ігоря після польоту на повітряній кулі в Східниці.

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Усе геніальне - просте.

Однак тут варто уточнити, що чоловік шукає жінку, проте саме жінка дає згоду прийняти чи не прийняти чоловіка.

Тому вибір спільний. Просто чоловік зазвичай починає, а жінка дає остаточну згоду.

Однак бувають винятки, Українська традиція передбачає можливість дівчині свататися до хлопця.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Красиво автор завернув! І метафори відповідні підібрав! Але висновки хибні!

НЕзалежно від того, чи є у квітки пилок, чи нема, бджола або візьме пилок, або полетить ні з чим, КВІТКА залишається самотня!

Доросле життя чоловіка і жінки можна порівняти з кастінгом (висловлюючись сучасною мовою). Чоловік шукає собі жінку... придивляється до жінок... вибирає... приходить свататися, а йому підносять гарбуза! Або дають згоду на шлюб!

При цьому мотивація згоди чи відмови майже завжди залишається таємницею для партнера.

Жінка вибирає чоловіка з наявних кандидатів, приміряючи їх до того образу, який у неї сформований в душі і розумі щодо майбутнього чоловіка. Такий вибір може затягнутися, і симпатична/красива жінка при наявності здібностей/таланту залишається самотньою, переходить в категорію "старих дів" тощо.

Остаточне рішення залишається за жінкою! Таким чином, напрошується висновок, що ніхто жінок не дурив!

Цитата:
Тепер ви зрозуміли, що ті установки і міфи, які вам вклали в голівоньку, що ТИПУ ви вибираєте чоловіків - це суцільна ілюзія, що це не відповідає РЕАЛЬНОСТІ і жіночій природі, бо ви не летючі Бджоли, і пилок з квіток чи не ви збираєте.
Тому, не ВИ нас вибираєте, а МИ Вас! Бджола на квітку летить, а не квітка на бджолу.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Думаю, що тут головна ідея в тому, що успіх жінки визначається не її пошуками, а її роботою над собою. Що вона привабливіша, то матиме більший вибір з тих, хто нею зацікавився.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Афоризми) це приємно))
Проти самого автора звісно що нічого не маю проти, так як помисли його явно хороші)

Однак, а як на рахунок, що все ж таки жінка це не квітка, а наприклад кицюня???
Адже ж не буде кицюня сумувати якщо їй будуть дарувати зірвані квіти у яких життя їхнє припиняється - це природньо. А ось напрочуд радіти тому що квіти припиняють своє життя, то тут вже якраз якось не зовсім це вже і природньо в плані як філософії, а не естетики, адже сама природна любов жінок до квітів це нормально ж, просто якби вони себе асоціювали саме з квітами то тоді ну навряд чи у них була від того радість. Це якби все одно що лікарю дарувати дуже хворих пацієнтів у яких один спільний діагноз, а саме без 5 хв. мертвий..

А ось якщо їх асоціювати саме з кицюнями то тут певно все таки більше буде природності та реальності. Для прикладу все ж безліч людей буде заперечувати той факт що жінка таки НЕ обирає в кінцевому варіанті, а чоловік, адже чоловік може вибрати, а жінка йому у відповідь спокійно відмовити навіть не дивлячись що вона наприклад вже самотня там ну наприклад більше 2-ох років, і т.д. А ось з аналогом кішки все як по маслу)) Приходить весна)) і якщо кандидатів немає то через розривання її психіки кішка вже сама починає шукати, а коли знайде то не віддається ж одразу, а починає загравати тобто поводити себе як жінка.. Квітка ж у свою чергу є настільки пасивна, що вона не в змозі навіть буде і муху прогнати що для неї є антиприродньо, так же само як для кішки наприклад пес та ін. Хоча стосовно собак то тут якби все ж таки у даній аналогії вони більше підійшли б чоловікам) Адже для собаки немає різниці у порі року, у них завжди готовність вступити так би мовити у "любовні вузи" в будь яку мить і при чому з будь якою щоправда статтю =І Але повернемося до наших кішок) Якщо ж кішці напрочуд весною повезло у тому плані що їй нікуди не треба йти у пошуках собі "любові" а натомість у неї ще й появляється навіть вибір між кількома кандидатами, то тут вже о мама-мія може розпочатися і цілий серіал на рівному місці)) тут вже або любов до конкретного кандидата, або міжусобні розбірки між кандидатами серед яких альфа самець бере над ними вверх і отримає повне моральне та природне право пропонувати свою любов кішці, яка у свою чергу вже і робить вибір чи залишитися самій внаслідок того що її партнер який їй сподобався програв моральним розбіркам тому альфачу і з пасував, чи все ж таки віддатися самому сильному, досвідченому, "мужньому" і т.д. самцю і отримати від нього хороші плоди. Чого от не скажеш про все ту ж абсолютно пасивну квітку) яка ще й буде радіти помираючим поряд із нею зірваним квітам...

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Мопассан, від заздрощів, 101 раз перевернувся у труні!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Сірко Крутивус.
0
Ще не підтримано

Квіти є квіти, бджоли бджолами, а люби, слава Богу, людьми.
Оскільки люди створені за подобою Божою як творці, вони мають творити на тому рівні який дозволяє сказати "це добре"! Стать чудова для розмноження, для самореалізації вона не має значення.
Стать тут не завада. У жінки, як і у чоловіка, головне не зовнішність, а внутрішній світ, що дозволяє бути "ДРУЖиною" іншому/іншій через "ШЛЮБ".

Зображення користувача Володимир Стешенко.
0
Ще не підтримано

Отож!.. :) Вживайте НАШЕ!!! :) РАдій і Дій!

Радість, позитивні емоції допомагають у житті людини!
Вчимося Жити у пророків зрячих! А то чому може навчити сліпець?
"РАдій і Дій!" - Вчив найкращий Вчитель ПРАВди Петро Утвенко, бо Ясновидець і все чисто бачив, і повчав говорити людям ПРАВду задля гармонії Світу!.. :)
https://www.facebook.com/VolodyMYR.STESHENKO/posts/580007425682706

Нашого Воїна Світла Петра з Дивина згадуйте!!! :)
Велична Людина, яка творить Добро іншим, має бути достойно шанована, а Його мудрими настановами ми повинні користуватися в Житті для досягнення Гармонії і Щастя!!! :)

Доки я був у Дивині, лише одна моя рука працювала для зцілення тіла, душі та долі тих, хто пробирався до мене сам, тих, кого до мене привозили і тих, кого я сам позвав, а зараз у мене працюють обидві руки і обидві не втомлюються. То ж приходьте, пробирайтесь до мене, бо я вас кличу, а я Там, де заблудитись неможливо, то ж і ви не заблудитесь, шукаючи мене, Петра із Дивина.

Не робіть з мене діда, як вже зробили із Шевченка.
Я - ПЕТРО, а він - ТАРАС.

:)

ВолодиМИР СТЕШЕНКО ЧеМнО РекОменДуЄ ВивЧаТи ПРАВильнi Знання про ПриРОДу,

тому на сайті www.duh.org.ua є мудрі поради як стати здоровим, успішним, заможним!..

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Спочатку подумав що мова йде про Петра президента, а потім зрозумів що про Петра на дивані.. Але яке відношення ці обидва Петри мають відношення до жінок??
Даний коментар тут як Спам ратше аніж як коментар...

Зображення користувача Володимир Стешенко.
0
Ще не підтримано

Альберт Саїн каже:
Спочатку подумав що мова йде про Петра президента, а потім зрозумів що про Петра на дивані..

Капець якийсь - це ж треба бути таким неуважним! ;)
Не на дивані, а з села Дивин що на Житомирщині!!!

Альберт Саїн каже:
Але яке відношення ці обидва Петри мають відношення до жінок??

Петро з Дивина - Ясновидець і Пророк України і спас десятки тисяч жінок від погибелі та непотрібних хірургічних втручань, і нині спасає!!!
Там ціннющі поради для жінок (у т.ч. й для чоловіків):
http://www.duh.org.ua/Statti.html
Практика застосування Духовних Знань.

Альберт Саїн каже:
Даний коментар тут як Спам ратше аніж як коментар...

Кому "спам" (як от невігласам, бо не розуміє цінності), а кому - СПАСІННЯМ може стати (як для тих що шукають ПРАВду та спасіння)!!!

ВолодиМИР СТЕШЕНКО ЧеМнО РекОменДуЄ ВивЧаТи ПРАВильнi Знання про ПриРОДу,

тому на сайті www.duh.org.ua є мудрі поради як стати здоровим, успішним, заможним!..

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Ой з села Дивин)) в такому разі перепрошую, дійсно не уважно читав..
Ну раз ця людина багатьом жінкам допоміг то в такому разі дійсно це не спам.. і коментар таки має відношення до теми.. перепрошую.. Я ж власне того і попросив уточнити ваш коментар який я геть не зрозумів...

Зображення користувача Володимир Стешенко.
0
Ще не підтримано

Я Феноменальну діяльність (мільйони Душ Йому вдячні) Пророка Ясновидця Петра з Дивина досліджую з 2003 року - ВСЕ що він видавав у люди - перевіряю - ПРАВ-ДА, бо він бачив Причини всього, ба навіть рецепти та поради ціннющі - оригінальні, прості і дієві:
...
"У жінок мастопатію грудини не треба різати, бо перейде на іншу грудину. Потрібно вилікувати піхву (яєчники) і все пройде само".
...
"Лавровий лист - отрута, дуже вредить здоров'ю. Навіть запах може призвести до викидня у вагітної жінки, навіть на 9-му місяці"...
...
Тому...
Хочеш виЖити - Знай ПРАВду!
http://www.duh.org.ua/Statti.html

+

Кожен має ПРАВо на творчість, яку він особисто осягає!.. :)

Ще Поради для натхнення, роздумів, мудрості від різних авторів у файлі
http://www.duh.org.ua/doc/Duhovna_skarbnycja-porady.doc
Читайте, вдумуйтеся, друкуйте та розсилайте Друзям!

+

Про "Оберiг Щастя": http://www.duh.org.ua/#Jakor07

#ЯсновидецьПетроУтвенко

Ось про кого варто фільми робити в Україні
(мільйонам людей допоміг в житті Пророк України Петро Утвенко, я його просто знімав вже старенького, а був Могутнім Воїном Світла ПРАВди Життя):
http://youtu.be/q0DD1TfeZQI?t=6h34m04s - про Біблію, про Бога і т.п.!

Оце ж пам'ятайте всі про наслідки диверсії проти самого Життя!!!
http://youtu.be/q0DD1TfeZQI?t=6h43m33s - "Чорнобиль" нам влаштували підпільники...
Пророк України Петро Утвенко знав Це ще за 5 діб до вибуху, але хто б його послухав у верхах аби повідомив навіть телеграмою!!!
Все Знав Потужний Ясновидець реальний, перевірений науковцями та людьми!!!
!!! А ще попереджав якщо вітер з Чорнобиля, то немічні люди злягають від болі у серці чи голові, бо там ядерного палива на 300 років закладено і коли стравлюють що під тиском заражене повітря, то шкодить дуже здоров'ю людям!..
Говорив що потрібно шукати розумного чоловіка, який допоможе! Можливо саркофаг добротний захисний зробити тощо...

ВолодиМИР СТЕШЕНКО ЧеМнО РекОменДуЄ ВивЧаТи ПРАВильнi Знання про ПриРОДу,

тому на сайті www.duh.org.ua є мудрі поради як стати здоровим, успішним, заможним!..