Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

CNN: 11 місць в Україні, які варто відвідати

Світ:

Україна є однією з найбільших країн в Європі, але навіть якщо вона й не проводить Євробачення, сюди варто приїхати. В Україні є безліч прекрасних місць, які можуть бути цікавими для туристів. Жваві міста, стародавні замки, приголомшлива сільська місцевість, різноманітність ландшафтів і доброзичливе ставлення українців допомагає зробити Україну привабливим туристичним напрямком, незалежно від нинішніх політичних проблем в Україні, пише Pavlo Fedykovych на CNN.

Львів прозвали культурною столицею України. Тут є  чудове Старе місто з красивими вузькими вуличками, прекрасними церквами, захоплюючими музеями і чарівною атмосферою. Ця частина Львова знаходиться у списку пам'яток світової спадщини ЮНЕСКО. Незалежно від сезону, в цьому місті можна насолодитися атмосферою старої Європи.

Чернівці

Цей місто називають маленьким Віднем завдяки багатій австро-угорській архітектурній спадщині. Через свою мультикультурність, яка відобразилась в архітектурі, ресторанах і розвагах, це місто є одним з найцікавіших місць в Україні.

Парк «Софіївка» в Умані

Один з найяскравіших прикладів європейського садово-паркового мистецтва, що відноситься до початку XIX століття.

Парк був заснований польським шляхтичем Станіславом Потоцьким як подарунок на день народження дружини Софії.

Великий парк доповнений водоспадами, озерами, статуями, фонтанами, античними гротами і штучними руїнами.

Київ

Фото моє, О.К.

Золоті куполи чудових церков, довга і багата історія, еклектична архітектура і енергійне міське життя роблять Київ привабливим місцем для всіх мандрівників, які відвідують Україну. Київ – одне з найвідоміших міст в Східній Європі. Його пам'ятки включають в себе два об'єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: Києво-Печерську Лавру та Софійський собор.

Мукачево

Це чарівне маленьке містечко в західній частині Закарпаття, яке славиться австро-угорською архітектурою і вражаючим замком, розташованим на прилеглому пагорбі. Мукачево також є чудовою відправною точкою для вивчення природних чудес, включаючи озеро Синевір і мальовничий водоспад Шипіт.

Переяслав-Хмельницький

Його часто називають містом музеїв: тут знаходяться історичні місця і археологічні знахідки з безліччю артефактів. Найбільш вражаючим є великий музей народної архітектури під відкритим небом, що експонує унікальні об'єкти з найдавніших часів до початку ХХ століття.

Харків

Площа Свободи у Харкові – одна з найбільших площ в Європі, а будівля «Держпрому» – один з найвідоміших прикладів конструктивістської архітектури

Площа Свободи – одна з найбільших площ в Європі, а будівля «Держпрому» – один з найвідоміших прикладів конструктивістської архітектури.

Чернігів

Одне з найдавніших міст України, колись процвітаючий і важливий центр середньовічної Русі. Там є унікальні зразки середньовічної слов'янської церковної архітектури, і одна з найстаріших церков в Україні – Преображенський собор, який був побудований в XI столітті. Собор має вражаючі фрески і зразки старовинного інтер'єру.

Одеса

фото моє, О.К.

Один з найбільших морських портів і торгових центрів України з красивим історичним районом. Центральна частина міста сповнена пам'яток, любителі архітектури зможуть милуватися прекрасними палацами і унікальним поєднанням стилів будівництва. Для любителів моря Одеса пропонує кілометри чорноморських пляжів і безліч розваг.

Ужгород

Невелике місто прямо на кордоні зі Словаччиною за останні 100 років належало до п'яти різних держав. Його історичну приналежність видно в усьому: в центральному районі Ужгорода чеські функціоналістичні будівлі стоять поруч з класичними угорськими особняками, а церкви різних конфесій знаходяться в безпосередній близькості одна до одної.

Кам'янець-Подільський

Фото Дмитра Макаренка

Місто з приголомшливими видами і затишною атмосферою. Це маленьке містечко в західній частині України славиться однією з найбільш захоплюючих фортець у Східній Європі, а також фестивалем повітряних куль, який зазвичай проводиться в кінці весни.

 

Наші інтереси: 

В Україні є прекрасні можливості для пізнавального, історичного, а також екстримального туризму.

В тему: 
Час для України засяяти. Столиця України відкривається для британських туристівМіністерство економічного розвитку і торгівлі зняло ролик для іноземних туристів про УкраїнуЇдемо в Карпати: у Львові запустили вагон для перевезення велосипедівСкіфське городище стане туристичною перлиною Полтавщини (добавлено відео)У Полтаві презентували туристичні можливості Решетилівського районуНа Закарпаття весна приходить раніше на два тижні, або Унікальне Закарпаття (фото)Дві фортеці на Хмельниччині увійшли в ТОП найкрасивіших замківВизначили переможців акції “7 чудес України: історичні міста та містечка”Місто, куди не повернутись неможливо: 12 причин відвідати ЧернівціКиїв увійшов до десятки найбільш доступних міст Європи для проживання туристівПодорожі Україною: Бойківський тур (українською і литовською мовами)Подорожі Україною: Карпатський тур (українською і литовською мовами)Згадуючи Чернівці
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Майя Українська.
0
Ще не підтримано

Нова раса, народження якої профінансує постіндустріальна економіка!
"В своій хаті своя й правда, і сила, і воля.
Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого..."

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Коментарі

Зображення користувача Майя Українська.
0
Ще не підтримано

Нова раса, народження якої профінансує постіндустріальна економіка!
"В своій хаті своя й правда, і сила, і воля.
Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого..."

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Зображення користувача Алекс Гун.
0
Ще не підтримано

А Асканія-Нова? Забули?!

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

CNN забули згадати Асканію :-( Але ми писали про це диво:
10 «країн» в Україні, які варто відвідати
Асканія-Нова: оаза в степу

Зображення користувача Алекс Гун.
0
Ще не підтримано
Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

Цитата:
Наші інтереси:
В Україні є прекрасні можливості для пізнавального, історичного, а також екстримального туризму.

Екстремальний туризм - цілком реальний у всіх відношеннях. Особливо дороги. Екстрім - неймовірний.
А ще один екстрім - перехід кордону. Прекрасна можливість пізнати хамство і приниження. Є люди, що перетинають кордон мало не кожного дня і звикають до цього екстріму, живуть із ним і думають, що так має бути. На українській стороні "ввічливе хамство": сотні людей в очікуванні, а службовці сидять і ляси точать, створюючи видимість роботи, далі збирають паспорти два рази (паспортний і митний контроль). Дві години - не менше.
На польській стороні було трохи швидше (півтори години). І це тому, що я їду з паспортом ЄС. А побратими українці чекають набагато довше. Далі полька-прикордонниця у грубій формі наказала мені здати назад, бо я не по тій полосі поїхав. Вона навіть не зважила, що дитина є в авто...
Зараз я в рідних Бережанах і споглядаю на цей діамант у болоті...
На зворотньому шляху чекаю ще одного екстріму, коли поляки почнуть мені шпинат із налисників викидати.

Si vis pacem, para bellum