Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Міністерство економічного розвитку і торгівлі зняло ролик для іноземних туристів про Україну

Категорія:

Промо-ролик оприлюднили в мережі і переконують, що подорожувати до України цікаво і недорого. Його презентували під час зустрічі в офісі Американської торговельної палати в Україні.​

 

Хотинська фортеця, історична і культурна пам'ятка

"Спеціальний промо-ролик, присвячений туристичним можливостям України, - ExperienceUkraine, знято і запущено в рамках урядової кампанії Ukraine Open for U за сприяння Western NIS Enterprise Fund.

У відео використано пісню "Wherever you are" українського колективу "Океан Ельзи". 

«Ми радо підтримали проект, що генерує позитивний інтерес міжнародної спільноти до України і може сприяти якісним змінам у державі», - прокоментувала президент і головний виконавчий директор фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) Ярослава Джонсон.

Про це йдеться у повідомленні Урядового порталу.

А в підписі до відео, розміщеного на youtube, читаємо:

"Наша країна різнобарвна та різноманітна! Завітайте до нас та знайдіть для себе багату природу, казкові міста, смачну кухню та надзвичайну культуру. Україна - найдоступніша країна Європи, щоб зайнятися екотуризмом, спортивним туризмом, культурним туризмом, зимовим туризмом, морським туризмом".

 

 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи