Важливість: 
2
Чи можна надихати і мотивувати чоловіка? І як це слід робити?

Мар'яна Бенц, практикуюций психолог, психотерапевт та засновниця авторської школи психології для жінок дає кілька порад і відповідей на питання, що турбують багатьох жінок.

1. Перш за все слід з’ясувати, наскільки чоловік здатний до надихання. Чи є в нього цілі, амбіції? Чи сформований його внутрішній стержень? Чи відбулась у нього ініціація з хлопчика в чоловіка? Інакше у нього може бути багато мрій, він може багато говорити, але зовсім не діяти.

2. Досить часто жінки підміняють поняття і хочуть змінити свого чоловіка, а не надихати. Для того, щоб не змінювати свого коханого, слід знати його, а не намагатися за допомогою нього задовольнити свої потреби чи жити в контакті зі своєю ілюзією про свого партнера. Часто жінки, бажаючи отримати статусність від чоловіка, виходячи заміж за слюсаря чи продавця, до прикладу, в надії, що він старатиметься й досягне омріяного статусу для неї (піде вчитись і здобуде вищу освіту, стане юристом тощо). А він просто слюсар чи продавець, і йому подобається робити те, що він робить.

3. Вірте в чоловіка, навіть тоді, коли він сам перестав у себе вірити. Пам’ятайте слова Ісуса: «Матимете віру в гірчичне зерно, і зможете звернути гори». І напевно в цьому вся правда, коли кажуть, що успіх чоловіка залежить від того, яка в нього жінка. А якщо точніше, від її віри в нього.

4. Служіть чоловікові з позиції королеви, а не жертви чи мами. А це означає, що спершу ви вибираєте себе, любите себе. Не розчиняйтеся в чоловікові на 100%. Зберігайте свою ідентичність, власні межі й кордони, заявляйте про свої потреби, вчіться просити.

5. Не радьте своєму чоловікові, якщо він вас того не просить. Якщо чоловік без вашої згоди нічого не робить, задумайтеся! Спонукайте його приймати рішення самому. Підбадьорюйте його, а коли він помиляється — мовчіть.

6. Щоб надихати чоловіка, натискайте на «кнопку» самореалізація чи потенція.  Для чоловіка важливий успіх і визнання у власній справі. І якщо у нього невдача у чомусь, і в нього опускаються руки, то краще конфронтуйте, а не жалійте чи радьте, як йому щось робити. Якщо у нього, до прикладу, проблеми на роботі, і в нього опустилися руки, скажіть щось на кшталт: правильно, не запускай у виробництво цей товар (не берися за цей проект), ось фірма Х це вже робить доволі добре (конкурент Х це зробить за тебе). Усе, вважайте справу зробленою: ви запустили в ньому ПРАВИЛЬНІ процеси. Головне — зробити це з правильною інтонацією, без ноток знущання, а з щирою дитячою безпосередністю.

7. Чоловік — наше дзеркало. Коли щось іде не так, зрозумійте, що він віддзеркалює вам. Якщо він боїться, то віддзеркалює ваші страхи, до прикладу.

8. Будьте в стані наповненості. Для того самі турбуйтеся про те, як ви наповнюватимете свої резервуари щастя, задоволення й любові. Складіть собі список тих джерел наповнення, які ви виконуватимете для себе щодня; раз чи двічі на тиждень; раз на місяць; раз у квартал; раз у півроку; раз у рік.

Наші інтереси: 

Корисні поради, щоб переглянути  стосунки.

Гравець: 
Оксана Колосовська
139

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка