Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 229
  • Переглядів: 277

Будьте собою і дозвольте іншим людям бути такими, якими вони є

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Забудьте про страхи. Страх – це всього лише ілюзія, його не існує – це ви його створили. Все це лише у вашій уяві. Змініть своє внутрішнє ставлення – і зовнішнє встане на свої місця.

210514-namori.jpg

Радіймо життю!
Радіймо життю!

Зупиніть негативні розмови з собою. Часто люди шкодять собі тільки тому, що дозволяють негативним думкам та емоціям управляти їхнім життям. Не довіряйте всьому, що говорить ваш інтелект, пише freedom.

Забудьте про постійні потреби скаржитися на безліч речей – людей, ситуації, події, які роблять вас нещасними, сумними та пригніченими. 

Перестаньте критикувати людей, які відмінні від вас, і події, які не відповідають вашим очікуванням. 

Забудьте про потреби справити враження на інших.

Зніміть маску, прийміть і полюбіть своє справжнє Я.

Перестаньте чинити опір змінам. Зміни – це нормально, вони необхідні нам, щоб рухатися далі. Зміни допомагають змінювати і наше життя, і життя оточуючих на краще.

Не ставте ярлики на людей і події, про які ви не знаєте або просто не розумієте. І поступово відкривайте свою свідомість новому.

Відпустіть минуле. Особливо, коли минуле подобається більше, ніж сучасне, і майбутнє трохи лякає.

Вам необхідно прийняти той факт, що зараз – це все, що у вас є.

Перестаньте виправдовуватися. Викрийте виправдання і відправте їх на пенсію. Найчастіше ми обмежуємо себе через безліч виправдань.

Перестаньте проживати життя очікуваннями інших людей. 

Занадто багато людей живуть життям, яке їм не належить. Вони живуть відповідно до того, що інші вважають за краще для них, вони роблять те, що від них очікують їхні батьки, друзі, вчителі, уряд і суспільство. Вони ігнорують свій внутрішній голос, внутрішнє покликання. Вони настільки зайняті реалізацією очікувань інших людей, що втрачають контроль над своїм життям. Вони забувають, що приносить їм щастя, чого вони хочуть насправді, і в кінцевому підсумку вони забувають про себе.

Наші інтереси: 

Життєві поради, які можуть допомогти переглянути свої установки. Йдеться про те, що часто потрібно слухати свою інтуїцію, а не інтелект.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Погорілець.

Оцінка цієї статті -- схоже, що реально працює. Дякую за нагадайко

Зображення користувача Олена Каганець.

"Страх – це маленька смерть, що приносить повне знищення. Я зустрінуся зі страхом. Я дозволю пройти йому крізь мене і через мене. А коли він пройде, я поверну внутрішнє око, щоб подивитися на його шлях. Там, де пройшов страх, – там нічого не буде". Це – уривок з перекладу книги "Дюна". Книга перша. Розділ перший

Зображення користувача Олена Каганець.

До речі, ось Книга перша.Розділ другий книги "Дюна" українською у нашому перекладі.