Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Британія заборонила установку 5G від Huawei після вересня 2021 року

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

До цього Великобританія вже наказала видалити усе обладнання Huawei зі своєї мережі 5G до кінця 2027 року, беручи до уваги думку своїх союзників, в тому числі США, які стверджують, що компанія з Китаю представляє загрозу безпеці.

Британські телекомунікаційні фірми не повинні встановлювати новий комплект Huawei 5G після вересня 2021 року, заявив уряд. Це відповідає плану видалення китайського обладнання з високошвидкісних мобільних мереж, повідомляє Reuters.

Китай розкритикував це рішення, а Huawei заявила, що розчарована спробами Великобританії виключити її з розгортання 5G після публікації нових законів, які вимагають, щоб компанії були оштрафовані на 100 тисяч фунтів стерлінгів у випадку порушення заборони.

Ця новина з'явилася перед дебатами щодо нового законодавства про телекомунікації у Британському парламенті.

«Я встановлюю чіткий графік для повного видалення постачальників послуг з високим рівнем ризику з наших мереж 5G, – заявив міністр цифрових технологій Олівер Дауден. – Це буде досягнуто новими й безпрецедентними повноваженнями щодо виявлення і заборони телекомунікаційного обладнання, яке створює загрозу нашій національній безпеці».

Уряд також оголосив про нову стратегію диверсифікації ланцюжка поставок 5G, що складається з початкових інвестицій у розмірі 250 млн фунтів, випробувань у співпраці з японською фірмою NEC і створення нових дослідницьких центрів.

Великобританія вже заборонила купувати новий комплект Huawei 5G після закінчення цього року.

Великобританія заявила, що її рішення від липня пов'язане з побоюванням щодо того, що санкції США щодо технологій чіпізації можуть вплинути на лінії постачання. Водночас Huawei заявила, що їх розчарувало це рішення і йдеться про торгову політику США, а не про питаня безпеки.

Нагадаємо, держсекретар США Майк Помпео минулого року заявляв, що США не співпрацюватимуть з країнами, які використовують системи Huawei, а Глава британської спецслужби вважає, що поява технології 5G від Huawei посилить загрозу кібертероризму.

В тему: 

Китайський Huawei запідозрили у шпигунстві

Прокуратура США звинуватила китайську компанію Huawei у промисловому шпигунстві та шахрайстві

У китайських телефонах не буде американських програм – США оголосили ініціативу «Чиста мережа»

Наші інтереси: 

Розуміти, що китайська Хуавей запустила свої щупальці у Європу (наприклад, дуже сильно засіла в Німеччині), що непокоїть США. А Велика Британія знаходиться на стадії виходу з ЄС і тісніше зближується зі США. По-друге, вже багато хто розуміє, що через технології Хуавей Китай може збільшити свій вплив на політику національних держав і не тільки контролювати всіх і вся, але й займатися шпигунством (як промисловим, так і політичним).

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.

Комусь легше, коли над ним стоять із палицею і стежать, щоб не встановив бува 5G від Китаю. А рядовим споживачам інтернету - як-то мені, - лишається брати те, що дешевше (той самий Хуавей). А чи є альтернатива? (втім, зараз це вже неважливо).

Поки дихаю - сподіваюсь!