Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

Британія надала дані про участь ГРУ РФ в кібератаці на київське метро і одеський аеропорт

Великобританія надала Україні інформацію про участь Головного розвідувального управління Росії у кібератаці на Київський метрополітен і одеський аеропорт у жовтні 2017 року. Про це заявив голова Міністерства інфраструктури Володимир Омелян.

У МІУ підкреслили, що міжнародний аеропорт "Одеса" та Київський метрополітен вже впроваджують низку проектів "цифрової трансформації".

"Надана Національним центром кібербезпеки Великої Британії інформація свідчить про участь фахівців ГРУ Російської Федерації в атаці на підприємства в жовтні 2017 року. Нема гарантії, що спроби виведення з ладу критичних підприємств галузі не повторяться", - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, Служба безпеки України отримала чергові докази ведення агресивних дій російських спецслужб проти України у кіберпросторі з використанням підконтрольного хакерського угруповання, відповідального за проведення протягом 2015-2017 років кібератак на об'єкти критичної інфраструктури України відомих як "BlackEnergy" і "NotPetya".

Як писало РБК-Україна, з початку року хакери за завданням російських спецслужб здійснили 35 кібератак на українські автоматизовані системи і бази даних об'єктів критичної інфраструктури.

Наші інтереси: 

У кіберпросторі війна не менш потужна. 

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка