Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
71

Британія надала дані про участь ГРУ РФ в кібератаці на київське метро і одеський аеропорт

Категорія:

Спецтема:

Важливість: 
3

Великобританія надала Україні інформацію про участь Головного розвідувального управління Росії у кібератаці на Київський метрополітен і одеський аеропорт у жовтні 2017 року. Про це заявив голова Міністерства інфраструктури Володимир Омелян.

У МІУ підкреслили, що міжнародний аеропорт "Одеса" та Київський метрополітен вже впроваджують низку проектів "цифрової трансформації".

"Надана Національним центром кібербезпеки Великої Британії інформація свідчить про участь фахівців ГРУ Російської Федерації в атаці на підприємства в жовтні 2017 року. Нема гарантії, що спроби виведення з ладу критичних підприємств галузі не повторяться", - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, Служба безпеки України отримала чергові докази ведення агресивних дій російських спецслужб проти України у кіберпросторі з використанням підконтрольного хакерського угруповання, відповідального за проведення протягом 2015-2017 років кібератак на об'єкти критичної інфраструктури України відомих як "BlackEnergy" і "NotPetya".

Як писало РБК-Україна, з початку року хакери за завданням російських спецслужб здійснили 35 кібератак на українські автоматизовані системи і бази даних об'єктів критичної інфраструктури.

Наші інтереси: 

У кіберпросторі війна не менш потужна. 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Можливо від оборони треба переходити до "Акцій ВІдплати"!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Нашим гаслом має бути: "Бий першим". В Україні вже знають на що здатні москалі і треба грати на випередження. Що зіграно на випередження? Томос для церкви, твій, пане Володимире, НДІ історії Третього Райху, прохід українських кораблів в Азовське море... Може ще хтось щось згадає? Радіймо!

Володимир Федько каже:
Можливо від оборони треба переходити до "Акцій ВІдплати"!

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Володимир Федько.

Практична співпраця і партнерська допомога!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!