Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько

Блискуча операція українських спецслужб або Свідок для Гааги

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Україна отримала докази, що підтверджують злочини РФ проти України і її наміри подальшого вторгнення на українську територію!

«СБУ: найманця російських НЗФ виведено на підконтрольну Україні територію

14:26, 04-03-2019

Служба безпеки України підтверджує факт виведення на підконтрольну територію України найманця російських НЗФ на Донбасі Світлани Дрюк, «начальника штабу танкового батальйону 11 ОМСП 1 АК НМ ДНР» з позивним «Ветерок».

Перехід став завершальним етапом тривалої операції контррозвідки СБУ, внаслідок якої отримано цінного очевидця російської військової агресії в Україну, а також важливі матеріали щодо керівної ролі кадрових офіцерів ЗС РФ і співробітників російських спецслужб в організації терористичній діяльності на Донбасі.

Також СБУ отримано додаткову інформацію про організаційно-штатну структуру та укомплектованість підрозділів НЗФ, кількісний склад військової техніки і бойові позиції, місця зберігання паливно-мастильних матеріалів, боєприпасів та важкого озброєння, яке постійно надходить з РФ.

Фактично вся операція відбувалася в умовах жорсткого контррозвідувального режиму ФСБ РФ на тимчасово окупованій території, у зв’язку з чим вимагала від співробітників СБУ безпрецедентного рівня конспірації та майстерності в умовах високого психологічного навантаження.

Як зазначив Голова СБУ Василь Грицак: «Ця операція була змаганням інтелекту і професіоналізму між російськими та українськими спецслужбами, а отриманий результат – черговий доказ російської збройної агресії».

Досудове розслідування триває».


Україна отримала чудового свідка для Гааги!

Її називали символом Новоросії!

Кремль не пошкодував грошей, щоб зняти про неї перший повнометражний еЛеНеРівський блокбастер – «Ополченочка»!Окупанти наполегливо анонсують прем'єру «Ополченочки» на День Перемоги, 9 травня!


А тут така підстава! Головна героїня «стрічки» співпрацювала з українськими спецслужбами і після закінчення спецоперації була успішно виведена в Україну! Крім того, Світлана Дрюк вивезла з ОРДЛО докази, що підтверджують злочини росіян і їхні наміри подальшого вторгнення на українську територію. Просто золотий свідок!Просто зараз, коли окупанти готуються до прем’єри фільму «Ополченочка», Світлана піднімає келих за Україну і розповідає про співпрацю з українською контррозвідкою!
 


P.S.

За останні пару років СБУ провела ряд настільки віртуозних операцій, що просто не віриться в те, що ми нарешті отримали настільки сильну спецслужбу, здатну не тільки грати на рівних з противником, але і перегравати його в чудовому стилі. Причому, на публіку демонструється те, що можна демонструвати або потрібно це зробити, з якихось оперативним причин.

Ми вже не раз писали про те, що наша контррозвідка в особі СБУ і військові структури, отримали колосальну підтримку західних колег. Тільки якби це було в мирний час, ми отримали б більш-менш схожий клон спецслужб наших партнерів, а спецслужба воюючої країни не приймає бездумно теорію, а відразу це застосовує на практиці проти свого супротивника і тому, виходить якийсь синтез того, що наші спецслужби успадкували від совка, що напрацювали за роки війни і те, що люб'язно надали наші партнери.

Нам відомо, що наші фахівці жадібно вбирали все нове, освоювали нове обладнання, методи оперативної роботи і величезні обсяги інформації, а потім все це вистрілило в практику, та так, що тепер дещо, партнери переймають у нас. Довелося особисто спілкуватися з нашими особливими людьми на початку цього процесу і бачити, як блищать очі, коли було сказано, що нам дають все, що ми хочемо, тільки щоб ми встояли і не продалися, як це було не раз. Люди вперше відчули свою міць як професіонали і думаю, що зараз вони грають свою гру з таким азартом, що противнику все сильніше стає душно.

Тому, розсекречена вчора операція нами сприймається в тому ключі, як це трактує СБУ. Причому, якщо видана Службою інформації на всі 100% відповідає дійсності, це - добре, а якщо ні, але саме зараз треба її піднести таким чином, ми приймаємо і це. Значить полювання йде на більшу дичину. Тому, ми просто пропонуємо прочитати прес-реліз СБУ і спокійно дивитися на те, яка реакція на це розвивається навколо. Беремо кави, круасан і просто спостерігаємо за тим, як палає у них і у наших. Служба зробила свій хід і знає – в якій і грі і з якими ставками.


 


Джерела:


Наші інтереси: 

Все для перемоги над ворогом України - Московією!

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Вчора, коли я виклав цей матеріал, я сказав дружині: "Зараз усі гниди - і російські, і українські, будуть мобілізовані поливати брудом Світлану! Будуть писати в коментах на Ютубі, що вона погана мати, оскільки ризикувала життям своїх дітей; що вона "вбивала українських добровольців і воїнів ЗСУ"; "знайдуть" і щось "аморальне, пов'язане з чоловіками..."

А в офіційних російских ЗМІ будуть всіляко применшувати цінність інформації здобутої українською контррозвідкою, та шкоду, заподіяну російським військовим.

Сьогодні. почитавши коменти, я впевнився в тому, що на 100% спрогнозував як реакцію офіційних російських ЗМІ, так і реакцію російської і проросійської "падалі" (щодо кацапів варто вживати російську терміноологію).

Але приємно: завдяки Світлані ми отримали переконливі докази злочинів РФ на території України і знищено 8 танків ворога!

Слава Україні! Героям Слава!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Привіт від СБУ!

Що ми маємо на сьогоднішній момент: вісім палаючих танків; гігабайти секретної інформації; високочолі судді, вислуховують правду про те, що творять на українських землях російські окупанти; жінку, що ризикнула життям, щоб добровільно розповісти, а головне довести, що Росія воює проти України.

А на задньому плані російський ГРУшник, який не може пояснити московському начальству, як же так вийшло, що в підвідомчому йому гетто українські розвідники вербують бойовиків і підривають російські танки.

Можна знімати блок-бастер, сагу про українських Джеймсах Бондах, а в цей час десь в Москві заплакав маленький Путін і образився на Гіркіна/Стрєлкова, який так обгидився.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!