Перевод на Русский недоступен для Блискуча операція українських спецслужб або Свідок для Гааги .

Комментарии

Аватар пользователя Володимир Федько

Вчора, коли я виклав цей матеріал, я сказав дружині: "Зараз усі гниди - і російські, і українські, будуть мобілізовані поливати брудом Світлану! Будуть писати в коментах на Ютубі, що вона погана мати, оскільки ризикувала життям своїх дітей; що вона "вбивала українських добровольців і воїнів ЗСУ"; "знайдуть" і щось "аморальне, пов'язане з чоловіками..."

А в офіційних російских ЗМІ будуть всіляко применшувати цінність інформації здобутої українською контррозвідкою, та шкоду, заподіяну російським військовим.

Сьогодні. почитавши коменти, я впевнився в тому, що на 100% спрогнозував як реакцію офіційних російських ЗМІ, так і реакцію російської і проросійської "падалі" (щодо кацапів варто вживати російську терміноологію).

Але приємно: завдяки Світлані ми отримали переконливі докази злочинів РФ на території України і знищено 8 танків ворога!

Слава Україні! Героям Слава!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Аватар пользователя Володимир Федько

Привіт від СБУ!

Що ми маємо на сьогоднішній момент: вісім палаючих танків; гігабайти секретної інформації; високочолі судді, вислуховують правду про те, що творять на українських землях російські окупанти; жінку, що ризикнула життям, щоб добровільно розповісти, а головне довести, що Росія воює проти України.

А на задньому плані російський ГРУшник, який не може пояснити московському начальству, як же так вийшло, що в підвідомчому йому гетто українські розвідники вербують бойовиків і підривають російські танки.

Можна знімати блок-бастер, сагу про українських Джеймсах Бондах, а в цей час десь в Москві заплакав маленький Путін і образився на Гіркіна/Стрєлкова, який так обгидився.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!