Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
143

Білий понеділок замість Чорної п'ятниці

Важливість: 
2

Минулого тижня відгриміла Чорна п'ятниця – популярний в усьому світі день знижок і розпродажів. А минулого понеділка прогресивна частина людства відзначала Білий понеділок, про який поки що мало хто знає. 

Білий понеділок (White Monday) з'явився лише два роки тому, у 2017-му в Швеції. Активісти започаткували його як противагу Чорній п'ятниці, яка зчиняє неймовірний бум в магазинах, пише 24 канал.

Ідея Білого понеділка полягає в тому, щоб люди задумалися над своїм споживацьким існуванням, коли, наприклад, купляється щось без причини, – тільки тому, що є знижка.

Активісти закликають у Білий понеділок відмовитися від покупок або купувати товари в секонд-хендах, мінятися речами чи віддавати їх іншим. Саме тому Білий понеділок ще називать Днем економіки.

А ще в цей день активісти радять дарувати рідним і друзям корисні нематеріальні подарунки – наприклад, туристичні путівки з активним відпочинком, курси іноземних мов чи абонементи в спортзал.

Гарний день – Білий понеділок, чи не так? Тож долучайтеся!

 

Наші інтереси: 

Переосмислення цінностей. 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

У Білий понеділок ми замовили сину кімоно для дзюдо. У Чистий четвер вже приміряли. ))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)