Важливість: 
5

Категорія:

Аріянство і націоналізм – два крила Великої Гри

Глобальну еволюційну гру з досягненням найвищих висот спроможні вести лише нації. Тому кожна істинно релігійна людина є націоналістом і кожен істинний націоналіст є релігійною людиною.

180909-gra-2.jpg

Гра - це завжди радісна творчість!
Гра - це завжди радісна творчість!

Аудіоверсія статті: Аріянство і націоналізм – два крила Великої Гри


Творення нових прекрасних світів відбувається згори донизу – від божественного світу до світу духовного і далі до світу фізичного. Про це ми вже говорили у статті Божественна експансія: аріянство, націоналізм, безсмертя.

Це відповідає системному «Принципу ефективного цілепокладання», згідно з яким «Ціль, яка визначає ефективну поведінку системи, завжди задається надсистемою». З цим принципом прямо пов’язаний «Принцип згоди»: «Цілі підсистем не повинні суперечити меті системи».

Надсистемою для фізичного Всесвіту є світ духів – саме там формуються цілі, моделі, шаблони, зразки для нашого світу. Відповідно, ідея нації – базової одиниці еволюції – походить з духовного світу. Саме тому ця ідея надзвичайно приваблива. Вона настільки потужна, що заради неї люди докладають величезних надзусиль і навіть готові жертвувати своїм життям.

Нація – як реальна, так і потенційна  – формує могутній запит на творення національної еліти і надає силу її представникам для прискореного індивідуального розвитку.

З другого боку, що розвиненіша людина, то тісніший її зв’язок зі своєю нацією і тим сильніше прагнення до націотворення. Відтак колективний розвиток нації стає запорукою персонального розвитку її членів.

Реінкарнація зазвичай відбувається в рамках свого роду і свого народу. Це підсвідомо відчуває кожна свідома людина. Тому готова докласти надзусилля на благо своєї нації і навіть віддати за неї життя. Така людина знає, що творить не лише краще сьогодення, а й краще майбутнє для своїх наступних втілень.

Головна ідея аріянської релігії – це постійний розвиток людини, її саморозкриття, актуалізація талантів і здібностей. Найбільшу мотивацію і силу для прискореного розвитку дає людині  включення у проект націотворення. Відтак націоналізм є продовженням аріянства, його ідеологією та соціальним інструментом. 

Повторимо, що народи, тобто людські популяції, є елементарними одиницями еволюції цілого людства. Народ може існувати на різних організаційних рівнях – від аморфного безсуб’єктного етносу до структурованої суверенної нації.  Що ближче до нації, то більше можливостей народу вести свою гру, а її членам – розвиватися від людини до боголюдини.

Нація – це організована ігрова команда, а планета Земля – це наш ігровий майданчик. Що розвиненіша нація, то більше в неї можливостей як для колективної гри, так і для індивідуального самовираження.

Справжню Велику Гру з досягненням найвищих висот досконалості спроможні вести лише нації. Тому кожна істинно релігійна людина є націоналістом і кожен істинний націоналіст є релігійною людиною.

Структурування людства на нації та їх еволюційна змагальність закладені на небесах – у світі духів. Проте реалізація цього ідеального принципу відбувається на землі. Вона починається з найменших організаційних одиниць. Такою елементарною одиницею є об’єднання двох однодумців згідно з настановою Ісуса Хреста: «Де двоє чи троє зібрані в Моє ім’я – там Я серед них».

Правильний організаційний початок – це найважливіший момент всієї великої справи націотворення. Що можна вважати ідеальним початком для виконання згаданої Ісусової заповіді? Ключові слова – «персональна сумісність» і «дуалізація». Про це поговоримо у наступній статті.

Радіймо!

Продовження: Феномен дуалізації в аріянстві й націоналізмі: «Де двоє зібрані в Моє ім’я – там Я серед них»

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.

Гра!

ТНМК - Та ти що!

Юрій Пересунько - Шева

Наші інтереси: 

Граємо свою Велику Гру! 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка