Важливість: 
3

Спецтема:

Анджей Дуда та Петро Порошенко вшанували пам'ять жертв польсько-українського конфлікту 1943-44 років

Польський президент Анджей Дуда - відвідав Луцьк для участі в заходах, присвячених 75-тим роковинам Волинської трагедії. Дуда побував в Соборі святих апостолів Петра і Павла. Там взяв участь в траурному богослужінні в пам'ять про жертв трагедії 1943-44 років.

duda1.jpg

Президенти Польщі та України

Пізніше президент Польщі відправився в селище Олика у Волинській області. Він поклав вінок на старому кладовищі, на якому поховані поляки, убиті під час польсько-українського конфлікту.

В цей же час - президент України Петро Порошенко здійснив візит до Польщі і вшанував пам'ять жертв польсько-українського конфлікту 1943-44 років.

На місці, де в той час було українське село Сагринь в Люблінському воєводстві, Порошенко відкрив Меморіал пам'яті українців, які загинули від рук польських так званих батальйонів Хлопських підрозділів Армії Крайової.

Також тут президент зустрівся з українською громадою Польщі. Вони нагадали про те, якою трагічною сторінкою в історії України став міжетнічний конфлікт з Польщею. Петро Порошенко під час звернення виступив проти політизації спільного історичного минулого Польщі та України.

Наші інтереси: 

Взаємна повага - крок до порозуміння.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка