Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Американський бізнес формує коаліцію, щоб протистояти пропозиціям демократів підвищити податки

Категорія:

Світ:

Спецтема:

Альянс виник як опозиція до президента Джо Байдена, який витрачає трильйони доларів на безліч проектів капітального ремонту, які мають бути оплачені підвищенням ставок для корпорацій та багатих американців. 

21052601.jpg

Фото: Doug Mills/POOL/EPA-EFE/Shutterstock

Понад два десятки бізнес-груп, що представляють американський бізнес та роботодавців, представили нову коаліцію для боротьби проти плану демократів підвищити податки для тих, хто створює робочі місця, пишуть Кевін Бройнінгер (Kevin Breuninger) та Брайян Шварц (Brian Schwartz) на CNBC.

Коаліція з 28 галузевих груп стверджує, що підвищення податків зашкодить економіці США.

Організатори коаліції кажуть, що досі популярний план розвитку інфраструктури президента Байдена втрачає підтримку, коли акцент зміщується на високий рівень державних витрат, які він вимагатиме, на що передбачається збільшення податків для тих, хто створює робочі місця.

«Рекордне підвищення податків не могло статися в гірший час для американських працедавців, які тільки починають оговтуватися від руйнівної пандемії», – сказав Ерік Гоплін, президент і генеральний директор Національної асоціації оптових продавців, що очолює цю нову коаліцію.

«Працедавці підтримують інтелектуальну інфраструктуру для забезпечення конкурентоспроможності Америки в ХХІ столітті, але її не слід використовувати в якості троянського коня для введення рекордно високих податків на індивідуальні та сімейні підприємства Америки», – додав він.

«В результаті пандемії індивідуальні та сімейні підприємства оподатковуються достатньою мірою і повторне оподаткування їх, поки вони все ще намагаються видужати, – це занадто», – сказав Кріс Сміт, виконавчий директор іншої групи, яка називається Коаліція роботодавців Мейн-стріт.

Організатори коаліції очікують, що найближчими днями до неї приєднається ще більше компаній.

Нагадаємо, у 2018 році в США відбулася найбільша за останні 30 років податкова реформа. Відбулося зниження податків з 35% до 21%.

Наші інтереси: 

Стежити за подіями в США і як вони перетворюються в соціалістичну державу. Раніше США задавали тренд, який пошириться на інші країни.  

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

У США поступово вмикаються компенсаційні механізми для недопущення лівацької диктатури. Можливо, це самоорганізація варни господарів. Нещодавно висловилися американські військові, ще раніше – деякі лідери протестантських церков.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

У США поступово вмикаються компенсаційні механізми для недопущення лівацької диктатури. Можливо, це самоорганізація варни господарів. Нещодавно висловилися американські військові, ще раніше – деякі лідери протестантських церков.

Все, що робиться з власної волі, – добро!