Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

97 кг хліба, булочок, макаронних виробів на рік. Який хліб корисніший

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Середньостатитичний українець в середньому з'їдає 97 кг хліба, булочок, макаронних виробів на рік. Це – 8 кг на місяць. Намагайтеся харчуватися так, щоб у ваш раціон входило близько 100 г хліба, ліпше цільнозернового. Теперішній білий хліб – це джерело швидких і дешевих калорій.

На сніданок чимало людей зазвичай віддають перевагу традиційному бутерброду. Потім їдять хліб на перекус на роботі, знову у вигляді бутерброда, або купують булочку. На обід хліб іде до першої страви, та можуть бути макарони на гарнір. А ввечері, якщо їжу не встигли приготувати та немає сил або ідей, що поїсти на вечерю, знову хліб приходить на допомогу. Так за день набігає 250-350 г, а то й більше хлібобулочних виробів і макаронів. Однозначно, варто подумати про альтернативу у вигляді каш, бобових, щоб не перестаратися з кількістю споживаного хліба, пише дієтолог Світлана Фус.

На ринку є багато видів хліба: пшеничний, житній, багатозерновий, цільнозерновий. Останній вид випікається з обойного борошна цільнозернових злакових, тому містить більше вітамінів, мінералів і харчових волокон. Такий хліб темного кольору. Його вживання, як і страв з інших цільних зерен знижує ризик серцевих захворювань, діабету, ожиріння і раку.

Під час купування хліба зверніть увагу, що не кожен темний хліб є цільнозерновим. Колір не завжди визначає його склад. Пам'ятаймо, що багатозерновий хліб – це не те ж саме, що і цільнозерновий.

Білий хліб випікається з високосортного білого пшеничного борошна, позбавленого цінних поживних речовин. Він містить мало клітковини, тому не дає тривалого відчуття ситості. На жаль, користь сучасного білого хліба полягає лише в одному – це джерело швидких і дешевих калорій.

Намагайтеся харчуватися так, щоб у ваш раціон входило близько 100 г хліба, ліпше цільнозернового або макаронних виробів з твердих сортів пшениці протягом дня. Так вам легше буде не переїдати та не набирати зайву вагу. А в невеликій кількості він принесе тільки користь організму.

Наші інтереси: 

Стежити за тим, що ми їмо.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

А ви їсте хліб?

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Довго ламала собі голову, чим замінити оті всі "зернові" хліби, які породжували болі в попереку, або в суглобах !

Тепер маємо "свій" хліб : Богдан Бень виробляє повноцінні хлібці, гріті ДО 40° ! Там і пророщені льон і пшениця, і морква і капуста, перець червоний, цибуля, часник, паприка, сіль, перець чилі.

І як добре травити їх !
А яка смакота !!!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Микола Стригунов.

Цитата:
Намагайтеся харчуватися так, щоб у ваш раціон входило близько 100 г хліба, ліпше цільнозернового або макаронних виробів з твердих сортів пшениці протягом дня. Так вам легше буде не переїдати та не набирати зайву вагу. А в невеликій кількості він принесе тільки користь організму.

- Цікаво, вельмишановний добродій Ігор Каганець писав про хліб. Писав дуже цікаві та корисні речі. Писав, що слово "хлібати" походить від слова "хліб"... Що теперішні хлібопекарські дріжджі є біологічною зброєю... Дуже переконливо, як на мене, писав.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!