Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

6 січня 2021 – резонансна молитва за перемогу Дональда Трампа і оновлення Білої раси. Бийся за Трампа!

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

У цей день працююча Америка збирає Майдан – за чесні вибори, збереження республіки і вихід на вищий рівень розвитку. У цей же день паразитичний конгломерат сподівається запровадити відверту диктатуру, цифровий концтабір і постійний псевдомедичний терор. Це критичний момент і цивілізаційний вибір – воля або рабство. Від того, хто переможе, залежить майбутнє США, Білої раси і всього людства.

210104turnermaga02-1-1.jpg

Збережи США – збережи себе!
Збережи США – збережи себе!

Шостого січня у Вашингтоні може зібратися Майдан чисельністю від одного до трьох мільйонів. Це буде потужний спалах світлої енергії. Хто бажає долучитися до цього шляхетного егрегора, посилити його власним Світлом і увійти з ним у резонанс, читає спеціальну МОЛИТВУ ЗА ПЕРЕМОГУ.

З причини особливої енергетики цієї події, зворотна хвиля дарування може бути надзвичайною потужною – як для власного фізичного оновлення, так і для удачі у своїх найважливіших справах. Механізм дії феномену дарування–вдячності описано у статті «Перші результати молитви за перемогу Трампа». Маємо унікальну ситуацію, тож треба її використати для спільного й особистого блага.  


Зазвичай 6-го і 25-го числа кожного місяця ми читаємо молитву за оновлення України і формування Аріянської Вільної Церкви. Проте 6-го січня цього року для досягнення згаданої мети ефективніше читати Молитву за перемогу Дональда Трампа.

Запрошую прихильників «Народного Оглядача» долучитися до цієї унікальної події і відчути на собі силу резонансної молитви. Потім поділимось отриманими результатами.

Завантажуйте на сторінці «Молитва за перемогу Дональда Трампа і розгортання постіндустріальної цивілізації – Живе Слово».

Бийся за Трампа! Збережи Америку – збережи світ!

Наші інтереси: 

Творимо новий світ!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

І, скільки людей зібралося на Майдан у Вашингтоні?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Фініш, молитва за Трампа не дала результату, а гроші дали результат

ВС

Зображення користувача Тарнай Стрілець.

Радіймо! Не бачу ніякого фінішу, пане Володимир!
Поки що, битву виграли спецслужби. Бо сили, які ми підтримуємо ще не надто досвідчені, тому не розраховували на таку підступність супротивників. Але війна ще не закінчена. Здаватись ранувато. Так що читаємо молитву далі.

Зображення користувача Володимир Самотий.

Та я і не здаюся і читати буду. Це просто факт

ВС