Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

6 грудня в Україні — День Збройних Сил. Привітаємо і подякуємо нашим захисникам!

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Ви – хранителі спокою та миру в нашій державі. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров'я, щастя, успіхів на всіх фронтах! День Збройних сил України було проголошено постановою ВРУ у 1993 році. Але за понад 20 років незалежності Українська армія була майже знищена.

Після Революції Гідності та початку воєнних дій на сході України відкрилася нова сторінка літопису українських Збройних сил. Попри тотальну руїну в армії, корупцію, зради, втрати і підступність ворога, українським військовим вдалося відстояти незалежність Батьківщини, захистити власний народ від агресора, а також відновити обороноздатність Збройних сил.

Наразі наша армія відновила свою боєздатність, а Україна відмовилася від позаблокового статусу і оголосила про свої наміри вступити в НАТО. На сьогодні, відповідно до рейтингу Global Firepower Index-2019, Збройні сили України за своєю боєздатністю посідають 29-те місце серед 136 країн.

 

 

 

Наші інтереси: 

Сильна армія - сильна держава. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Дуже красно дякую Воїнам-кшатріям за готовність захищати Україну і українців!!!

П.С. Задався питанням "чому саме 6 грудня?" Знаходжу відповідь - 6 грудня 1919 року розпочався Пе́рший зимови́й похі́д Армії Української Народної Республіки тилами Червоної та Добровольчої армій під проводом Михайла Омеляновича-Павленка (6 грудня 1919 — 6 травня 1920 рр.).
Гарна дата!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Ігор Каганець.

Число 6 символізує перетворення ("...стабільності рутину змиває").

Все, що робиться з власної волі, – добро!