Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Українське військо є гарантом незалежності держави

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент Петро Порошенко наголошує, що українська армія повністю змінилась за три роки, а українські воїни є гарантами незалежності Української держави.

«Я хочу сказати, що українська армія кардинально змінилася. Ми маємо інше речове забезпечення, харчове забезпечення», - сказав Глава держави під час відвідування 72-Ї бригади в Авдіївці.

«Та не лише це складає силу українського війська. В першу чергу - це український воїн. Воїн, який воює за свою землю, не віддаючи жодного клаптика ворогу. Воїн, проти якого виявилися неефективними російська пропаганда і технології гібридної війни. Воїн, який демонструє найкращі зразки вірності присязі, мужності і героїзму», - підкреслив Петро Порошенко.

Верховний Головнокомандуючий наголосив: «Саме сьогодні, тут ми з вами демонструємо, що таке українське військо. Саме сьогодні я тут, як Президент, хочу подякувати воїнам за зразкове виконання поставлених завдань».

«Ви є гарантом незалежності нашої держави. Вам сьогодні вірить український народ. Вас боїться ворог», - сказав Глава держави та висловив впевненість, що цю високопоставлену планку українського воїнства буде втримано.

Петро Порошенко подякував військовослужбовцям славетних 72-ї, 14-ї, 92-ї,53-ї бригад за блискуче виконання поставлених ним, а також Міністром оборони завдань.

«Не лише Авдіївка, але кожна зона вашої відповідальності стала символом цієї мужності. Авдіївку, промку сьогодні вже не треба перекладати на жодну мову світу. Вона доєдналася до таких символів, як Донецькій аеропорт і багатьох інших позицій, де славетне українське військо утримало свої позиції і продемонструвало славу українського воїнства», - підкреслив Президент. 

Він зауважив, що 72-гу бригаду дуже добре знають і Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, і народний депутат Марія Іонова, які майже кожного місяця знаходять можливість відвідати українських воїнів.

Глава держави нагадав, що славетна історія підрозділу розпочалась ще 2014-го року зі звільнення Маріуполя, яке було розпочато 4-б ротою 2-го бальйону 72-Ї бригади, а український офіцер з позивними «Орел» є вже всесвітньо відомим.

Президент зауважив, що найближчим часом підрозділи повернуться у місця своєї постійної дислокації, на яких їх чекають - на Волині, в Білій Церкві, Чугуєві, Сєвєродонецьку. «На вашу заміну приходять інші бригади, які будуть міцно тримати ваші позиції», - переконаний Глава держави.

Президент передав сертифікати для преміювання найкращих військових бригади.

Джерело

Наші інтереси: 

Україна має потужну, боєздатну армію

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Дуже важливо, коли головнокомандувач особисто піклується життям своєї армії.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Ігор Каганець каже:
Дуже важливо, коли головнокомандувач особисто піклується життям своєї армії.

Так це дуже добре. Але чи довго він зможе отак їхати відразу на двох конях? А то й трьох. Завжди якісь недоробки, недомовки. Правою рукою робиться одне, лівою друге. І все можна звести до терміну "політика". А вона завжди - брудна.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Явсе Світ.

Політика сама по собі не є брудна.Просто у неї часто лізуть люди із різними психічними комплексами і втягують у свою хвору гру цілі народи.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача cBіт Розумний.

«Я хочу сказати, що українська армія кардинально змінилася. Ми маємо інше речове забезпечення, харчове забезпечення», - сказав Глава держави під час відвідування 72-Ї бригади в Авдіївці.

Цитата:
Під іншим речовим забезпеченням Порошенко має, мабуть, на увазі знищені склади з боєприпасами?

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Володимир Федько.

Величезну роль у забезпеченні українського війська відіграли волонтери!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!