Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

40% українців не хочуть вакцинуватися від COVID-19 тому, що вакцини недостатньо перевірені

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

33% – тому що недовіряють вакцинам, які зараз є в Україні.  20% опитаних українців заявили, що "наслідки від вакцини можуть бути гіршими, ніж від COVID", а 17% не довіряють будь-якій вакцинації.

 Про це свідчать дані опитування КМІС (Київського міжнародного інституту соціології), який 13-15 квітня 2021 року провів всеукраїнське опитування громадської думки. 

На запитання "Чи готові Ви особисто зробити щеплення у найближчі декілька місяців?", 43% відповіли, що готові, 53% – що не готові. У порівнянні з березнем, кількість готових вакцинуватися збільшилася на 10 процентних пунктів (з 33% до 43%), а не готових – зменшилася на 9 процентних пунктів (з 62% до 52%).

Також цікавим виглядають відповіді на питання "Чи Ви вже перехворіли або зараз хворієте на COVID 19? / Чому Ви вважаєте, що це саме COVID 19 (робили тести чи тільки за симптомами)?

65% опитаних відповіли, що не хворіли,  29% – що хворіли.  З тих, хто хворів, 17% робили тест, 12% – відчували симптоми.

Наші інтереси: 

Попри нагнітання страху перед ковідом і роздмухування істерії щодо вакцинації переважна більшість українців не готові дозволити влити собі в кров отруту.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Замовляємо хлопцям і дівчатам футболки з трипільською свастикою і драконами. Хай нам щастить!

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Коли вакцини будуть по-справжньому перевірені, їх взагалі ніхто не захоче.

Все, що робиться з власної волі, – добро!