Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
276

2 українців, без яких не відбулись би найвідоміші американські технологічні компанії

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Йдеться про авіаконструктора Ігора Сікорського, який у 1918-му емігрував до США, де вже за п’ять років заснував компанію Sikorsky Aircraft, та співзасновника компанії Apple Стіва Возняка – сина вихідців з Буковини.

Bloomberg розповів про 14 емігрантів, без яких не відбулись би найвідоміші американські технологічні компанії, серед яких Apple Inc., Google, Tesla, eBay, YouTube, Intel. 

Двоє з 14 емігрантів – з України.

Bloomberg також згадав про засновника компаній SpaceX і PayPal Ілона Маска, співзасновника Apple Стіва Джобса, розробника пошукової системи і співзасновника компанії «Google» Сергія Бріна, співзасновника YouTube Стіва Чена та інших.

Як відомо, напередоді президент США Дональд Трамп підписав указ про «екстремальну перевірку» мігрантів. Указ Трампа передбачає 30-денне призупинення видачі віз громадянам семи країн, які представляють собою «підвищену небезпеку» і призупинення програми з прийому біженців.

США також планує призупинити видачу віз для осіб з Ірану, Іраку, Лівії, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену щонайменше на 30 днів.

Наші інтереси: 

Українці мають талант до винаходів.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

На ФБР покладено надзвичайне завдання!

Цитата:
Як відомо, напередоді президент США Дональд Трамп підписав указ про «екстремальну перевірку» мігрантів.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Повідомляючи про вшанування пам‘яті авіаконструктора Ігоря Сікорського в Києві, росіяни, як завжди, наголошують на тому, що він був «русскій».

Це - велика брехня, яку треба розвінчувати - пише професор Володимир Іваненко.

"Я про це вже не раз писав, але дозволю собі повторити:

Покійний уже українсько-американський журналіст Валерій Остапенко, який свого часу працював в україномовному «Голосі Америки», багато розповідав мені про своє знайомство з Ігорем Сікорським.

В. Остапенко після іміграції до США довгий час жив у штаті Коннектикут у тому ж місті, в якому жив і І. Сікорський. Остапенки й Сікорські належали до однієї парафії Української православної церкви і дружили родинами.

Так-от, В. Остапенко розповідав, що Ігор Сікорський позиціонував себе українцем і розмовляв українською мовою.

Дружина Сікорського була уродженкою українського села (не пригадую звідки) і постійно носила вишиванку. За словами Остапенка, вона принципово не одягала вечірні сукні, і це створювало певні проблеми: Сікорські не ходили на заходи, де вимагався відповідний дрес-код".

Про це розповів професор Володимир Іваненко, який вивчав архів Івана Сікорського.

Все, що робиться з власної волі, - добро!