Важливість: 
3
2 українців, без яких не відбулись би найвідоміші американські технологічні компанії

Йдеться про авіаконструктора Ігора Сікорського, який у 1918-му емігрував до США, де вже за п’ять років заснував компанію Sikorsky Aircraft, та співзасновника компанії Apple Стіва Возняка – сина вихідців з Буковини.

Bloomberg розповів про 14 емігрантів, без яких не відбулись би найвідоміші американські технологічні компанії, серед яких Apple Inc., Google, Tesla, eBay, YouTube, Intel. 

Двоє з 14 емігрантів – з України.

Bloomberg також згадав про засновника компаній SpaceX і PayPal Ілона Маска, співзасновника Apple Стіва Джобса, розробника пошукової системи і співзасновника компанії «Google» Сергія Бріна, співзасновника YouTube Стіва Чена та інших.

Як відомо, напередоді президент США Дональд Трамп підписав указ про «екстремальну перевірку» мігрантів. Указ Трампа передбачає 30-денне призупинення видачі віз громадянам семи країн, які представляють собою «підвищену небезпеку» і призупинення програми з прийому біженців.

США також планує призупинити видачу віз для осіб з Ірану, Іраку, Лівії, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену щонайменше на 30 днів.

Наші інтереси: 

Українці мають талант до винаходів.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка