Зображення користувача Еней Харалужний.
Еней Харалужний
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

13 - та конференція "Буття Українців" (аудіо)

Конференція «Буття Українців» відбулася в Києві 12 квітня 2014 року в приміщенні Книжкової Палати України, це була десята річниця після її заснування. 13-е зібрання конференції мало назву: "КОЗАЦЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ ТА СПОСІБ ЖИТТЯ".

13 – та конференція «Буття Українців» відбулася в Києві 12 квітня 2014 року в приміщенні Книжкової Палати України.  Я прибув на призначене місце за півтори години до початку, та як виявилося, не один я полюбляю з’являтися раніше всіх на подібних заходах. Там  люди в гарному українському вбранні вже розкладали книжки,  диски з українською музикою та кіно, різні витвори з соломи та глини, вишиті рушники, картини..., які можна було придбати. О 10-й годині людей вже було не проступитися, хтось щось купував, хтось щось запитував, хтось просто спілкувався з однодумцями.

 Сама конференція розпочалася о 10:20, виявляється це була десята річниця після її заснування. Все розпочалося з проголошення комісії,  в яку входили генеральний писар українського козацтва Віталій Опанащук, який був ще й головою цієї комісії,  голова козацької ради отаманів України Анатолій Грива, фундатор конференції Буття Українців Петро Матвієнко, хорунжий українського козацтва Ігор Мазур, отаман українського козацтва Віктор Гайдук. Згодом, всі гуртом заспівали гімн України, потім заспівали ПОБУДУ , це та пісня, якою козаки-характерники зустрічали сонце, заспівувачем був Петро Матвієнко.  Після цього лікар Віктор Бабій здійснив обряд очищення-ладування. Всім присутнім треба було закрити очі і уявити себе маленьким на руках своєї мами, потім уявити під собою блакитне середовище (Планета Земля) а над  собою золотаве (Сонце) і що ці два кольори змішалися,  і цей потік зійшов на Землю  і на всіх людей очищаючим лазуровим сяйвом. Завершальними у вступній частині були гурт «Рідна Пісня», ці дві гарні жіночки  заспівали нам чудових народних пісень.  Всі дуже довго їм аплодували, після чого розпочалася основна частина конференції.

01. ПОБУДА.mp3

02.Гурт - Рідна Пісня.mp3

Першим виступаючим був Петро Матвієнко, який  розповів про те що українцям треба огранізовуватися в ЄДИНЕ КОЗАЦТВО, яке йтиме в одному напрямку, а не так як зараз «один в тин а другий в млин»,  ще він повідомив як себе сучасне козацтво показало на Майдані, про Швейцарську модель, про потребу в озброєнні, про самоорганізацію і про правильний прапор.

Далі виступив  історик та письменник Сергій Піддубний, який розповів про Українське коріння Олександра Македонського, про битву з Дарієм, і ще багато того, чого нам не відомо з офіційної  історії.

03.Сергій Піддубний.mp3

Наступним доповідачем був козак Віталій Опанащук, який розповів про махаратхів та їхній зв’язок  з козаками-характерниками, також про сучасне козацтво, про Гетьмана Українського Козацтво Володимира Муляву, про російський козаків, які зовсім відрізняються від наших.

04.Віталій Опанащук.mp3

Цікаву доповідь підготував Анатолій Грива, його тема «Українські Козацькі громади, як форма самоорганізації Українського народу». Він згадав про наше справжнє літочислення, зараз 7522 рік, запропонував  що треба змінити  в нашій конституції.  Сказав таке, що в конституції є права людини, а от права народу не розписані, тому треба це виправити. Також повідомив про ті Територіальні Громади, які зараз створені, і що вони без зміни Конституції майже ні нащо не здатні.

05. Анатолій Грива.mp3

Потім був виступаючим Віктор Бабій, який цікаво розповів про Бога та державу. Він висловився так,  якщо вся влада від Бога, а у нас в країні такий безлад, та при владі завжди були не ті люди, які б відроджували країну, то напевно що треба змінити українцям Бога, треба повернутися до наших рідних традицій, звичаїв, почати відроджувати дійсно свою культуру, і тільки тоді Україна почне розквітати. Нова Світова Віра народиться до 2065 року, сказав лікар Бабій.

06. Віктор Бабій.mp3

Далі надали слово студенту із міста Сміла, який розповідав про перший Смілянський майдан, і як його рідне місто боролося і бориться з бандитською владою.

 І тут нарешті дійшла черга виступити Олександру Філатовичу.  Розробник Живого Слова розповів про козака Мамая, про чотири інформаційні паралельні світи або простори людини, про прапор, про славень,  які треба обов’язково приймати у Верховній Ради, розповів також про Ісландію, як вона вийшла з дефолту, та як взяти і втілити їхній досвід у нас в державі.

07. Олександр Філатович.mp3

Перед обідньою перервою нас збадьорили два хлопця - чубатих козака, які родом з Кам’янець – Подільська, вони піднімали козацький дух на майдані своїми піснями. Хлопці заспівали нам три пісні, текст який взяли з первинних записів (не спотворений).  Перший  був гімн України, правильний гімн, вони співали так - душу й тіло ми ВКЛАДЕМО у нашу свободу…  та ще дві пісні «Туман Яром» та «Наливаймо Браття».

08. Хлопці-Козаки.mp3

Пів години перерви сплинуло дуже швидко, і нова людина вже стояла на трибуні доповідачем.  Це був Михайло Орлюк із дуже потужним читанням віршів Тараса Шевченко. Всі заслухалися, здавалося б слухав і слухав, але ще є бажаючи виступити а часу обмаль.

09.Михайло Орлюк.mp3

Не встиг я і змигнути оком, як до трибуни підійшла тендітна жінка, це була Ірина Шевченко, яка із чоловіком Сергієм на березі р.Тетерів, біля села Городське, Житомирської обл.,  заснували Козацький дитячий табір, який має назву «Тетерівський Кіш». Ірина дуже цікаво розповідала чим вони там займаються, а чоловік у той час через проектор показував фото табору та їхню діяльність. Вони запросили всіх до співпраці і сказали, що за такими таборами майбутнє, ці діти які проходитимуть такі табори, стануть елітою нашої країни.

10. Родина Шевченків.mp3

Далі нас чикала цікава та весела доповідь травника з Бахмача Івана Просяника.   Він розповів про Духовну чистоту українців, про Богів, про Творця та молитви, і ще багато чого цікавого, та що головне з гумором.

11.Іван Просяник.mp3

Далі дали  слово Анатолію Кондратьєву.  Він розповів сенсаційну інформацію про те що ми є по національності не українці, українці це територіальна прив’язка, а ми насправді являємося ЯТВ’ЯГАМИ. Цю інформацію він взяв з Київського Синопсису 1674 року. Ця назва походить від того, що ми є ЙОГАМИ.

12.Анатолій Кондратьєв.mp3

Передостанньою виступила родина ЛитвинівАнтоніна Гармаш-Литвин та кобзар Василь Литвин. Першою виступила Антоніна Іванівна, вона розповіла про родину Гармашів, які були з давнього козацького роду, про карби народної мудрості закодовані в казках, легендах, міфах, про те як  раніше виховували хлопчиків та дівчаток, як вибирали собі долю (пару).  Антоніна Гармаш розповіла що вони при музеї Гончара започаткували школу майбутніх батьків-матерів, яка має назву «До Пракоріння». Запросила всіх до співпраці, щоб відродити нашу культуру. Вона завершила свій виступ легендою з назвою «Про Вогняну Січ».

13.Антоніна Гармаш-Литвин.mp3

 І тут Василь Литвин змінив дружину на трибуні. Цей мудрий, сивий чоловік розповів, який він щасливий що зараз присутній на цій конференції, він радий що зібралися люди однодумці, які підняли тут дуже важливу тему, ця тема дійсно з відродженню України, тільки повернувшись до нашого давнього звичаю ми зможемо запанувати у себе в сторонці. І наостанок заспівав нам три патріотичних, сильних пісні від яких аж мурахи пішли тілом.

14.Василь Литвин.mp3

Наприкінці конференцію виступив Валентин Кожевніков, який розповів про нашу мову та російський язик, і порівняв їх на прикладах.

15.Валентин Кожевніков.mp3

 І останньою вийшла на трибуну жінка на ім’я Зоряна, яка зачитала нам дуже гарні вірші.

16.Зоряна.mp3

Ось така видалася цікава 13-та конференція "Буття Українців"!

Хай Буде!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вперед, до нової Галілеї!

Дороговказ для Галілеї: наша стратегія у післякризовому світі

В Україні розгортається потужний духовний спалах, співвимірний зі спалахом у Галілеї часів Ісуса Хреста. Слово «Галілея» означає «Слава». Разом зі славою в Україну повертається шляхетна Галілея –...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Еней Харалужний.
0
Ще не підтримано

Зверніться до Анатолія Висоти, він я думаю Вам підкаже, як і де придбати цей збірник! ;)

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Коментарі

Зображення користувача Еней Харалужний.
0
Ще не підтримано

Згодом додам аудіозаписи решти виступаючих.

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Дуже гарний фото-аудіо репортаж вийшов, пане Енею.
Дякую!
!З нетерпінням чекаю на інші аудіозаписи виступаючих! А поки що, послухаю ті що вже є. )))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Еней Харалужний.
0
Ще не підтримано

Додав виступ Олександра Філатовича.

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Дякую, друже Енею. Тут навіть краще, ніж у ВБ.

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Чудовий матеріал. Велике дякую, Енею!
Деякі зауваги:
“вже розкладалися з книжками дисками з українською музикою та кіно, різними витворами з соломи та глини, вишитими...” - вже розкладали книжки, диски з українською музикою та кіно, різні витвори з соломи та глини, вишиті рушники... (уявіть собі, як розкладалися люди?!)
“ПОБУДУ , це та пісня з якою козаки-характерники зустрічали сонце “- ПОБУДУ , це та пісня, якою козаки-характерники зустрічали сонце ...
“Слідуючим доповідачем був козак” - Наступним доповідачем був козак.
Громади які зараз створені; Бабій який цікаво розповів ; славень  які треба обов’язково приймати; табір який має назву ... - у цих виразах перед який, які треба ставити кому.
Передостанніми виступаючими були родина Литвинів - Передостанньою виступила родина Литвинів ...
“ до співпраці по відродженню нашої культури.” до співпраці, щоб відродити нашу культуру.
“дійсно по відродженню України “- дійсно з відродженню України.
“яка зачитала нам дуже гарних та правдивих віршів. “ - яка зачитала нам дуже гарні правдиві (?) вірші.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Еней Харалужний.
0
Ще не підтримано

Дякую, пані Оксано, за вдосконалення мого блогу!

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

?А буде запис виконання славню України (там де "душу й тіло ми ВКЛАДЕМО у нашу свободу") двома хлопцями - чубатими козаками, родом з Кам’янця-Подільського ?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Еней Харалужний.
0
Ще не підтримано

Обов'язково! Сьогодні викладу!

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

Дякую!

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Еней Харалужний.
0
Ще не підтримано

Додав дуже цікаві виступи Анатолія Гриви та Віктора Бабія, а також козацький спів хлопців з Кам'янець-Подільська.

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Зображення користувача Еней Харалужний.
0
Ще не підтримано

Додав виступ засновників Козацького дитячого табору, родини Шевченків, також доповідь травника Івана Просяника та Анатолія Кондратьєва.

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Зображення користувача Еней Харалужний.
0
Ще не підтримано

Додав останніх п'ять виступів конференції. Це виступ Михайла Орлюка з читання віршів Шевченка, дуже цікавій виступи родини Литвинів, також доповідь Валентина Кожевніковова з порівняльним аналізом української та російської мови і останньою виступаючою Зоряною з читанням власних віршів.
Слухайте з задоволенням!!!

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Зображення користувача Еней Харалужний.
0
Ще не підтримано

Дивіться лекції Школи майбутніх Батьків-Матерів України "До Пракоріння", заснованої Антоніною Іванівною та Василем Степановичем Литвиним. (http://vk.com/batkymateri)

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Більшість виступаючих посилалися на збірник-книжечку з опублікованими авторськими матеріалами... Її можна десь придбати?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Еней Харалужний.
0
Ще не підтримано

Зверніться до Анатолія Висоти, він я думаю Вам підкаже, як і де придбати цей збірник! ;)

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Агов, пане Анатолію! )) Обнадійте нас!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Пане Арсене, я не був на цій 13-й коференції БУТТЯ УКРАЇНЦІВ. Там точно цей збірник продавався. Мені обіцяв дати цей збірник мій товариш Петро Матвієнко. Якщо вас зацікавить це джерело - дам вам телефон, пане Арсене.

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Зацікавило. Давайте.
А ще можете домовитися й про попередні випуски та виставити їх на Ярмарку НО.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Скажу, що виконання "Побуда" є магічним. В мене "мурашки" бігали по шкірі всі рази, скільки слухала. То поєднання незвичайно дивовижних звуків : музики, тону голосу і слів. Вища школа. Дякую всім, хто обдумав і виконав це. Енею дякую, що доніс для пізнання іншим.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!