Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
 • Відвідувань: 24
 • Переглядів: 24

Які новинки очікуються на ринку світлодіодних світильників?

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Твердотільні джерела випромінювання стають з кожним роком ефективніше, а їх ціна, завдяки безперервним розробкам, постійно знижується. Ця технологія стає все доступнішою і захоплює нові ніші в освітлювальній техніці.

Сьогодні діоди використовуються не тільки в мобільних пристроях. Вони застосовуються в домашньому господарстві, в автомобільних фарах, в побутовій техніці, рекламі. Але що ж очікує їх в найближчому майбутньому?

Приблизно з 2000 року твердотільні джерела почали переможну ходу по світу. Для досягнення комерційних результатів виробникам доводилося йти на компроміси. Щоб отримати більш високу віддачу, доводилося скорочувати термін служби пристроїв, а хорошу передачу кольору зазвичай отримували при невисокій потужності діодів.

Але в 2016 році в технології стався прорив, був створений високопотужний діод, що володіє енергоефективністю в 134 лм/Вт і створює потік в 1600 лм. За силою віддачі він не поступається звичайним лампам розжарювання. За оцінками компанії-виробника, створені за цією технологією лампи при більшій яскравості будуть коштувати менше сучасних ламп розжарювання. Також нова технологія дозволяє розширити спектральний діапазон і можливості застосування.

Другим відкриттям стало люмінофорне покриття, яке дозволяє підвищити ефективність світлодіодних і люмінесцентних джерел. Вони створені на основі цеолітів методом іонного обміну, а собівартість їх отримання нижче, ніж у існуючих аналогів. Такі структури перетворюють електрику в випромінювання з ефективністю, що наближається до 100%, без втрат на нагрів.

images

Гнучкі діодні джерела

В даний час велика увага приділяється:

 • OLED-технологіям, які дозволяють створювати гнучкі діоди на органічній основі джерел для використання В ТОРГІВЛІ РІЗНИМИ товарами, які забезпечують максимально природну передачу кольору. Їх можна встановлювати в магазинах одягу, продуктів і ресторанах
 • Розширенню форм-факторів освітлювальних приладів для домашнього використання
 • Автомобільним фарам, поворотникам і стоп-сигналам
 • Заміні відображають елементів безпеки на автодорогах: в знаках і покажчиках
 • Рослинництву, для установки в теплицях і на фермах.

Але найзначніші результати очікуються в галузі виробництва домашніх люстр, бра і торшерів. Світлодіодні лампочки, за прогнозами фахівців, будуть все ширше використовуватися

 • для створення акцентів на певних предметах або областях;
 • для скульптурних і фігурних об'єктів, які можна використовувати в якості реклами або для прикраси;
 • для нових оригінальних стельових світильників;
 • для створення колірних і структурних візерунків;
 • для настільних ламп для робочого місця (кабінет, кухня) на основі світлодіодних стрічок;
 • для нових типів настінних ламп.
Наші інтереси: 

Технології.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи