Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Як мудро обрати металопластикові вікна? Поради експертів

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Здається, що пластикове вікно - це проста конструкція, яка складається з пластику, металічної фурнітури, скла і ручки. Все ж на ринку України, зокрема й Івано-Франківська є безліч компаній і ще більше профільних систем! Як же не розгубитися серед них і обрати якісні металопластикові вікна в Івано-Франківську і щоб ціна була низька?

Відповідь надає компанія «Досконалий дім», яка продає металопластикові вікна та двері уже більше 12 років в місті та області. На їхньому сайті perfect.if.ua можна знайти багато іншої цінної інформації на дану тему.

вікна івано-франківськ ціни

1. Головне - це теплозбереження!

Ті, хто є власниками неякісних вікон добре знають, якою проблемою вони можуть стати взимку. Холод і протяги - це неминучість для тих, хто вирішив заощадити і поставити найдешевшу модель, можливо навіть якогось кустарного виробництва. Але кращі пластикові вікна забезпечують ідеальну теплоізоляцію - наприклад, коли на вулиці -5 С, температура близько внутрішнього скла ніколи не опускається нижче +20 С.

І головним «гравцем» в цьому питання є теплий склопакет. Задумайтеся будь ласка! Склопакет займає 70-80% видимої площі металопластикового вікна. А отже від нього і майже так само залежить, скільки тепла вдасться зберегти в холодну зимню пору!

Яким же повинен бути склопакет? Хоча останніми роками зими у нас і не такі жахливі, все ж рекомендуємо обирати двохкамерні енергоефективні склопакети. У таких склопакетах ми маємо 3 листа скла, а також один чи два листа скла з додатковим покриттям іонів певних металів, завдяки чому існує надійний бар’єр для збереження тепла.

Більш того, що з кожним роком дорожчають енергоносії. Тож чому б не заплатити зараз 200-300 грн більше за одне палстикове вікно в Івано-Франківську, і тоді наступні роки значно економити на опаленні? Здається, всі за!

2. Не нехтуйте питанням профілю

Хоча від вибору профільної системи не так залежить питання збереження тепла всередині приміщення. Все ж ніхто б не хотів зіткнутися з проблемою тріскання чи навіть неможливості закрити пластикове вікно. А якщо купляти дешеві неякісні вікна, то власне можна з такими труднощами і неприємностями зустрітися!

Компанія «Досконалий Дім» пропонує системи тільки високої якості. Серед них такі, як Rehau, Steko, Glasso тощо. Якщо говоорити про останній варіант Glasso, то компанія є ексклюзивним постачальником в Івано-Франківську та області. Більше інформації на сайті фірми "Досконалий Дім"

Надіємося Вам сподобалася наша статтю і Ви зможете зробити мудрий вибір, який принесе багато тепла і затишку у вашу домівку!

Наші інтереси: 

Корисні поради.

Підписуюсь на новини

Останні записи