Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 102
  • Переглядів: 102

Стропи вантажні та інші поповнення асортименту від ATK-LIFT

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Вантажопідйомні стропи – це обладнання яке використовується для захоплення, підняття та переміщення потрібного предмету.

Вантажопідйомні стропи – це обладнання яке використовується для захоплення, підняття та переміщення потрібного предмету. Установлюють цю конструкцію на кран, який і піднімає зафіксований предмет. Але оскільки на нього діє серйозне навантаження, стропи повинні бути якісно виконані, щоб його витримати. Компанія ATK-LIFT пропонує своїм клієнтам вигідну пропозицію – доступні ціни на стропи для підняття вантажів. Завдяки такій вигідній пропозиції, придбати обладнання стане простіше та вигідніше, адже доступні ціни не сильно вдарять по гаманцю, але забезпечать якісною продукцією.

А доступні ціни особливо приємні, коли обладнання потрібне як можна швидше, оскільки планується проведення масштабних робіт. Наприклад, якщо проводиться ремонт чи будівництво, а значить, практично гарантовано потрібно використовувати обладнання для підняття важких предметів. Виконати таку роботу вручну дуже складно, та і немає такої необхідності, якщо можна ефективно використовувати вантажопідйомні стропи.

Це обладнання буде доцільним у сільському господарстві, де також часто потрібно підіймати важкі предмети. Особливо, коли збираєте урожай, переміщуєте важкі тюки чи т.п. Наявність подібного обладнання значно полегшить роботу, пришвидшить її та зробить більш ефективною. Але потрібно обрати саме той варіант строп, який найбільш ефективний саме для вас. І тут асортимент магазину також приємно радує, оскільки пропонує декілька варіантів кріплень для строп на вибір:

  • Текстильні. Такі моделі строп виготовлені з поліестерових стрічок різної ширини. Зазвичай ширина таких стрічок приблизно до 30 сантиметрів, хоча залежно від товщини та міцності конструкції може підіймати як відносно легкі вантажі, так і солідну вагу, досягаючу 25 тонн. Але все ж вважається, що такий варіант обладнання має здатність підіймати не найбільшу вагу. Такі вантажні стропи мають гнучку та легку структуру, тому часто використовуються у домашньому господарстві.
  • Канатні. Ці моделі більш складні, оскільки мають у своєму складі велику кількість металевих дротів, які сплітають, та формують оцинкований трос. Вони можуть бути кільцевими, траловими, одногілковими та багатогілковими. Можуть підіймати досить важкі предмети, а також витримувати сильні навантаження та навіть механічні пошкодження. Канати надійно фіксують та досить гнучкі.
  • Ланцюгові. Це найбільш універсальні моделі, які можливо замовити на сайті. Вони підходять для переміщення фактично будь-яких вантажів. Ланцюговий варіант складається з мілких ланок, які поєднані між собою, створюючи практично нерозривну послідовність. Ланцюгові стропи також поділяються на види (кільцевий, петльовий та інші). Вони служать найдовше серед всіх перерахованих варіантів, у чому і полягає їх головна перевага.

До того ж асортимент магазину постійно поповнюється, що дозволяє обирати найбільш актуальні та зручні системи, які допоможуть підіймати найбільш важкі вантажі. Компанія ATK-LIFT представила на ринку безліч цікавих новинок, які зможуть значно полегшити вам життя. Цей виробник на ринку уже більше 20 років, і до свого ювілею приготував багато чого цікавого. До того ж новинки – це не тільки вантажні стропи, але і інше обладнання. Наприклад, захвати, домкрати, такелажні системи, лебідки та не тільки. Асортимент обладнання дійсно приємно дивує. До того ж в честь ювілею на сайті компанії присутні значні знижки та вигідні пропозиції. Зробивши покупку саме зараз, отримаєте якісне обладнання та значну економію.

Наші інтереси: 

Корисні поради.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи