Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Спортивні топи від Victoria's Secret – безкомпромісна якість та комфорт від найвідомішого бренду

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Victoria's Secret – бренд який робить все для жінок та заради жінок. 

Якщо ви хочете отримати можливість носити красиву білизну – прекрасно. Якщо плануєте займатись спортом – така можливість також буде. Спортивний топ Вікторія Сікрет – це ідеальне доповнення для вашого спортивного образу. Всі моделі зручні, тому в них дуже приємно займатись спортом. Дизайнери приділяють дуже багато уваги речам для занять, щоб кожна жінка яка їх одягне, відчувала себе королевою спортзалу, ніяк не шкодячи своєму комфорту. Придбати такі топи можете і ви. Потрібно лише звернутись на сайт She Loves It.

Які переваги спортивних топір VS

Якщо ви являєтесь цінителькою якісного спортивного одягу, який ще й надзвичайно красивий, тоді точно станете прихильницею бренду «Вікторія Сікрет», як тільки отримаєте можливість приміряти спортивний топ виробника. Не дивно, що жінки, які користувались топом цього бренду, тепер не можуть перейти на речі інших марок. Просто різниця у якості занадто очевидна. Чому ж спортивні топи Victoria's Secret настільки популярні? Причин для цього достатньо багато:

  • Спортивні топи дають тілу дихати, адже вони використовуються для занять спортом, а коли температура тіла росте, підвищується потовиділення. Топи виготовляють з супер-якісної сировини – тканин, які не викликають алергічні реакції та відмінно вбирають вологу. Шкіра в них дихає, а отже не виникає відчуття пітливості та дискомфорту, навіть якщо тренування було доволі інтенсивним.
  • Якісний, унікальний крій, який розробляли професійні майстри. Вони повторюють анатомічні особливості тіла, тому сидять як влиті. Звісно, залежно від моделей, вони можуть бути розраховані на дівчат з невеликим розміром грудей, так і для представниць прекрасної статі з пишним бюстом. В останньому випадку правильна конструкція надзвичайно важлива, оскільки дозволяє уникнути дискомфорту при активних рухах.
  • Надійна фіксація на тілі. Практично всі моделі спортивних топів «Вікторія Сікрет», які представлені на сайті She Loves It, мають широкі бретелі. Вони не впиваються у тіло, та рівномірно розподіляють вагу. Це дозволяє відчувати себе упевнено та спокійно, займаючись спортом. Немає необхідності постійно поправляти одяг, а можна займатись тільки своєю справою – виконувати вправи. Чашки безшовні, сформовані по анатомічному лекалу, тому не створюють ніякого дискомфорту.
  • Всі топи оптимально еластичні, завдяки чому ефективно підтримують навіть найбагатші форми, не викликаючи ефект здавлювання. Окрім того, асортимент магазину пропонує варіанти з різним рівнем підтримки.

Обрати свій варіант можна залежно від розміру грудей та виду спорту, для якого підбирається топ. Виробники подбали і про таку особливість. Наприклад, якщо ви плануєте займатись спортивною ходьбою, можна обрати моделі low impact. Якщо ви займаєтесь фітнесом, моделі medium impact підійдуть як найкраще, а от для бігу та кросфіту потрібні моделі з високим рівнем фіксації на тілі, тобто high impact. І всі ці моделі можна знайти на сайті She Loves It, де кожен спортивний бра – це симбіоз оригінального дизайну та комфорту.

До того ж доглядати за бра дуже просто. Топи можна трати у машинці, регулярно розтягувати та тримати під сонячним світлом. Річ буде служити вам довгий час. Не дивно, що Victoria Secret залишається брендом світового рівня.

А інтернет-магазин She Loves It пропонує всі товари бренду прямо тут та зараз. Їх можна замовити на сайті, натиснувши лише кілька клавіш, та указавши свої данні. Якщо товар є у наявності, він буде доставлений у найкоротший термін.

Наші інтереси: 

Краса та комфорт.

Підписуюсь на новини

Останні записи