Аватар пользователя Олена Каганець
Олена Каганець

Майбутнє України визначатиметься у найближчі 3 місяці – Волкер

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Спецпредставник Держдепартаменту США щодо України Курт Волкер закликав Вашингтон надати якомога більшу підтримку новому президентові України Володимиру Зеленському.

kurtvolker.jpg

Курт Волкер

«Майбутнє України на найближчі п’ять років буде визначатися в найближчі три місяці», – сказав Волкер 18 червня на слуханнях у комітеті із закордонних справ Сенату США, повдомляє Радіо Свобода.

Волкер зазначив, що не бачить «будь-яких ознак» від Москви у бажанні покласти край збройному конфлікту на Донбасі.

Росія, втім, не є єдиною загрозою стабільності України, додав Волкер. Олігархи, на його думку, часто впливають на державні рішення «за кулісами» і «душать економічний розвиток».

За словами Волкера, в найближчі тижні Володимир Зеленський приїде до Вашингтона на зустріч з президентом США Дональдом Трампом.

На початку червня після зустрічі з Куртом Волкером радник президента США Дональда Трампа Джон Болтон заявив, що обрання Володимира Зеленського президентом України створює нову можливість для досягнення миру на Донбасі. Болтон назвав це «ключовим кроком для покращення відносин США та Росії».

За даними ООН, станом на кінець грудня 2018 року, за час конфлікту загинули близько 13 тисяч людей із усіх його боків, майже 30 тисяч – поранені.

Наші інтереси: 

США будуть продовжувати підтримувати Україну.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...