Важливість: 
2
США не будуть вести переговори з Росією, поки вона не звільнить українських моряків - Волкер

Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер на міжнародному медіа-майданчику під час телефонного брифінгу у Брюсселі заявив, що Сполучені Штати не будуть рухатися далі у переговорах з Росією допоки російська влада не звільнить українських моряків, захоплених біля Керченської протоки.

 

“Ми закликаємо Росію негайно звільнити моряків, щоб ми спробували повернутися до дипломатичного вирішення цієї проблеми”, - цитує Волкера Посольство України в США.

«Нам відомо і з зображень, і з відео, і з того, що нам доводять українські колеги, це блокування проходу через протоку, переслідування українських суден у міжнародних водах, стрільба по них і моряки, які ще досі затримані в Росії» - уточнює Курт Волкер.

Крім того, за ствердженням самого Спецпредставника, США розглядають можливість посилення санкцій проти Росії через дії в Керченській протоці:

«Я можу сказати, що і Сполучені Штати, і Європа розглядають додаткові заходи, які можуть бути вжиті у випадку, якщо Росія не поверне моряків і продовжуватиме контроль над Керченською протокою».

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року прикордонні кораблі РФ здійснили агресивні дії проти трьох кораблів ВМС ЗС України під час їх переходу з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Росія захопила 23 українських військових моряків - членів екіпажів, і інкремінує їм "незаконний перетин держкордону", за що їм загрожує до шести років позбавлення волі.

Наші інтереси: 

Додавити РФ.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка