Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Волкер охарактеризував Порошенка і Зеленського як кандидатів у президенти України

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Спецпредставник Державного департаменту США Курт Волкер провів паралелі між виборами в Україні, США, Франції і Brexit-референдумом.

Курт Волкер констатував, що ситуація з виборами президента України схожа з минулими президентськими виборами в США і Франції, а також з британським референдумом про вихід з Євросоюзу, пише ZN.UA.

"Нинішня ситуація з виборами в Україні подібна до виборів, які ми бачили у Франції, або в випадку з Brexit, або навіть з виборами в США", - заявив Волкер в інтерв'ю PBS News, опублікованому 5 квітня.

Дипломат також порівняв кандидатів в президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського, які зустрінуться у другому турі виборів.

Волкер зазначив, що кампанії Зеленського будується на стимулюванні очікувань масштабних змін. У той же час, Порошенко зробив чимало для реформ і боротьби проти Російської агресії, і розраховує заручитися підтримкою громадян для продовження цього курсу.

"Зеленський заявляє про себе, що він виступає проти істеблішменту і бореться проти чинного президента. Порошенко ж немов, каже:" Я важко працював, у мене багато досягнень. Потрібно зробити більше", - зазначив дипломат.

"Тепер українське суспільство має вибрати: чи хочуть вони когось, хто виступає проти істеблішменту і обіцяє масштабні реформи? Або вони хочуть когось, хто, можливо, розчарував в деяких аспектах, однак, зробив більше для реформ, ніж будь-хто інший в Україні за останні 20 років і протистоїть Путіну?", - підсумував Волкер.

Нагадаємо, 31 березня, відбувся перший тур виборів Президента України. Для голосування на 199 територіальних округах в Україні і одному закордонному окрузі були відкриті майже 30 тисяч виборчих дільниць. Явка виборців склала 63,48%, у виборах взяли участь понад 18,5 мільйонів українців. 

Жоден з кандидатів не зміг отримати підтримку абсолютної більшості виборців. За підсумками обробки ЦВК 100% протоколів, Володимир Зеленський отримав 30,24%, Петро Порошенко - 15,95% голосів. 

Наші інтереси: 

США підтримує Президента Порошенка і не підтрумує Зе. Натяк вже такий прозорий, що проголосувати за Зе означає позбавити Україну підтримки США і протистояти (або не протистояти) РФ самотужки.

Підписуюсь на новини