Аватар пользователя Оксана Колосовська
Оксана Колосовська

Вступ України в НАТО може затягнутися на невизначений термін. Екс-посол США пояснив чому

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У нинішній ситуації вступ України до НАТО може затягнутися на невизначений термін, незважаючи на обіцянки Президента Петра Порошенка. Про це заявив колишній посол США в Україні Стівен Пайфер в інтерв'ю журналу "Новое время".

"Я трохи здивований, коли Президент Порошенко говорить про членство України в НАТО як про близьку мету. Тому що процес приєднання до НАТО – складний і довгий", – заявив екс-дипломат.

Він зазначив, що проблема в тому, що НАТО без особливого ентузіазму ставиться до появи України в альянсі до тих пір, поки російські військові перебувають на Донбасі і в Криму.

Прийнявши Україну в НАТО в понеділок, вже у вівторок альянс виявиться в ситуації війни з Росією, і це проблема. Навряд чи зараз є готовий варіант рішення, – наголосив Пайфер.

Нагадаємо, на початку березня НАТО надав Україні статус країни-аспіранта – це держава, яка заявила про свою зацікавленість у приєднанні до НАТО. Такі країни отримують запрошення до інтенсифікованого діалогу з НАТО з питань свого прагнення до членства і пов'язаних із цим реформ.

Наші інтереси: 

Україна має самостійно вирішити внутрішні проблеми.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Комментарии

Аватар пользователя Володимир Федько

На жаль, це дійсно так!

Цитата:
Прийнявши Україну в НАТО в понеділок, вже у вівторок альянс виявиться в ситуації війни з Росією, і це проблема. Навряд чи зараз є готовий варіант рішення, – наголосив Пайфер.

На сьогодні нам потрібно діяти в двох напрямках: розвивати стратегічне партнерство з США і якомога більше співпрацювати з НАТО.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Аватар пользователя Явсе Світ

Ну звичайно...як загрібати жар,то руками українських військових і добровольців...а як
відштовхуватися від думки українського народу щодо вступу до НАТО,то тут вже Росія нападе...яка ж ця політика гібридна у "цивілізованих партнерів"...

Вірю в те, що розумію.

Аватар пользователя Володимир Федько

Друже Явсе Світ, згідно Статуту НАТО напад на одну з країн - члена НАТО - вважається нападом на всю спільноту країн, членів НАТО. Таким чином, якщо Україна буде членом НАТО, то військові дії Росії проти України будуть кваліфікуватися військовими діями Росії щодо всіх країн-членів НАТО.

Чи відповідає сьогоднішня Україна стандартам держав-членів НАТО!? НІ!

Тому керівництву України потрібно привести країну до рівня стандартів НАТО (покінчити з корупцією і т.п.).

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Аватар пользователя Миро Продум

Та все нормально. Україні потрібні США і Міжмор’я - основа постіндустріального союзу. Гальмування руху в НАТО стимулює прямі зв’язки з США, без натівських посередників.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!