Аватар пользователя Народний Оглядач
Народний Оглядач

Україна на виставці ЕКСПО-2010 у Шанхаї

Виставка проходить під девізом "Краще місто, краще життя". У ній беруть участь понад 200 країн і міжнародних організацій. Втім, лише 49 учасниць самостійно побудували до ЕКСПО національні павільйони.

(клацайте на фото, щоб збільшити)Виставка проводиться відповідно до рішення Генеральної асамблеї Міжнародного бюро виставок (Франція) і є найпрестижнішим іміджевим заходом у світі, на якому країни-учасниці протягом шести місяців мають змогу продемонструвати економічний та науково-технічний потенціал, унікальність своєї культури та національну ідентичність.(клацайте на фото, щоб збільшити)Автори проекту:Народний художник України Анатолій Гайдамака - дизайнерське рішення щодо оформлення Національного павільйону України;Дизайнер Анна Гаєвська - дизайн та технічне виконання проекту.

В тему:Арійці: культурне переміщення в КитайАрійські корені культури давнього КитаюІсторико-археологічний музей “Прадавня Аратта – Україна” в с.ТрипілляТризуб і сакураТрипільська цивілізація. Яка вона?Хто заснував Трипільську культуру?Українська цивілізаціяУ Китаї виявлені стародавні гончарні майстерні, створені європейцямиГробницю першого китайського імператора побудували європейціВ тему: 
Підписуюсь на новини