Ігор Каганець's picture
Ігор Каганець
  • Visits: 1
  • Hits: 1

Наш розвиток у лютому 2021: розробка софту для демосів і нова книга «Пшениця без куколю»

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Справи нашої спільноти йдуть дуже добре. З цієї кризи ми вийдемо сильнішими, чисельнішими й організованішими. І це відбудеться швидше, ніж нам здається.

210210emmawatson-1.jpg

Емма Вотсон (Emma Watson, етико-інтуїтивний інтроверт, «Миротворець», 4 квадра)
Емма Вотсон (Emma Watson, етико-інтуїтивний інтроверт, «Миротворець», 4 квадра)

Радіймо, друзі!

У минулому місяці ми в цілому завершили розробку теорії демосів. Останні статті на цю тему:

Розроблена нашою спільнотою модель самоорганізації виявилася настільки простою, що можна приступати до її програмної реалізації. Хто бажає взяти участь у розробці соцмережі нового покоління «Демоси» – пишіть мені приватно або тут у коментарях. Це буде реально інноваційний продукт.

Для успішного формування мережі демосів необхідна спільна світоглядна основа. Такою основою може бути Арійська традиція та її концентрат – Добра новина Ісуса Хреста, сина божого. Тому першочергове завдання поточного етапу нашого розвитку – нове видання книги «Пшениця без куколю» (2022) з усіма напрацюваннями останніх десяти років досліджень. Можу сказати, що ця книга буде простішою, зрозумілішою і цікавішою в порівнянні з двома попередніми редакціями. Розділи книги буду поступово викладати на нашому сайті, так що матимемо можливість для обговорення тексту книги та його вдосконалення спільними силами.

Ще одна чудова новина – молитва за перемогу Дональда Трампа успішно працює і дає дивовижні результати. Незабаром поговоримо про те, що відбулося з цією молитвою, що все це означає і як її використати для нашого розвитку.  

Триває озвучення важливих статей з серії «Озвучена історія аріянства» та інших статей світоглядного характеру – їх можна прослухати на нашому Ютуб-каналі, а також на радіоканалах Аріянство – релігія Гри та Нова Європа.

Буде багато нового у відеопроекті «Гартленд: тут і тепер». Вдосконалюємо технічну базу і поліпшуємо якість звукозапису – незабаром зможемо це оцінити.

Прошу активніше коментувати публікації, ставити запитання, пропонувати відповіді. У цій справі навіть «дитяче запитання» може дати правильний імпульс для всього нашого руху.

Якщо вас цікавить розвиток цих напрямів, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
        Підтримую!
Наші інтереси: 

Вгору просування – без краплі вагання! 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Comments

Сергій Білецький's picture

Навчання-гра весела.радію

Андрій Гарас's picture

Радіймо! Я хочу долучитися до створення мережі демосів! І з нетерпінням чекаю на нову редакцію книги! Працюємо!

Радіймо життю граючи!