Portuguese, International translation unavailable for Зеленський сподівається, що Росія «відновить контроль» над бойовиками.

Comments

Олена Каганець's picture

За минулу добу було 28 разів обстрілно позиції ЗСУ, загинуло двоє військових, п'ятеро були поранені, семеро отримали бойові травми. На вчора двоє вбитих, на сьогодні.... "Нє стрєлять", кажете?

Арсен Дубовик's picture

Генеральний прокурор Юрій Луценко: "- Попрередження для реваншистів та капітулянтів: закон один для всіх".
https://www.facebook.com/100005675529100/posts/1203418979857275/?app=fbl

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зірка Вітошинська's picture

Депутат Борислав Береза, 7/6/19 : "Жодного пострілу на Донбасі не відбувається без рішення з Кремля, тому президенту Володимиру Зеленському варто зважувати кожне своє слово.

Жодного пострілу не відбувається без вирішення командирів.
Всі командири – це кадрові військові, які призначаються з Москви.

Це інформація, яка підтверджена дослідниками, західними дослідниками, на підставі інформації з соціальних мереж або інформація, яку вони отримали з відкритих джерел.

Береза побажав президенту більше спілкуватися з профільними фахівцями, зважувати кожне своє слово і розуміти, що будь-яке слово, яке він каже, орієнтоване на внутрішнє, може бути інакше сприйнято на зовнішньому фронті.

https://prm.ua/zhodnogo-postrilu-na-donbasi-ne-vidbuvayetsya-bez-rishennya-z-kremlya-bereza/

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Костянтин Струк's picture

От і ще раз переконуємося, що сподівання - гарний сніданок, але погана вечеря. А тим більше, у політиці. А тим більше, якщо неправильна політика тягне за собою людські жертви. Сумно...

Поки дихаю - сподіваюсь!