Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Суд заарештував активи компаній групи Приват

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

22 березня 2019 р. Печерський райсуд міста Києва в рамках кримінального провадження №42014000000001261 (щодо можливого виведення рефінансування, залученого Приватбанком в НБУ до націоналізації) за клопотанням Генпрокуратури наклав новий арешт на активи низки компаній, які прямо й опосередковані пов’язані з “приватівцями” та їхніми партнерами.

Про це повідомляє Finbalance.

Йдеться про активи, які були передані Нацбанку в іпотеку/заставу в якості забезпечення боргів ПриватБанку по рефінансуванню.

Заарештовано майно компаній Скорзонера (власник активів курорту Буковель), Арт - Лаб Груп, Тех - Трейд - Інвест, Гаджибей, Приватофис, Істейт-Сервіс, Спектрум-Енерго, Перспектива-Інвестмент, Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат, Нікопольський завод феросплавів. Під арешт, зокрема, потрапили, 144 приміщення Приватофиса, а також два тепловоза Товкаівського ГЗК і 69 платформ, тепловозів, електровозів, цистерн Нікопольського заводу феросплавів.

У вересні 2017 року і на початку лютого 2019 року Печерський райсуд у цій справі вже арештовував інші активи компаній групи Приват.

18 грудня 2016 року Кабінет міністрів прийняв рішення про входження держави в капітал Приватбанку

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стало власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішило докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд. грн. Перший транш у 22,5 млрд. грн було надано банку в липні 2017 року, другий на 16 млрд. грн. - в грудні.

Результати незалежного розслідування компанії Kroll свідчать, що Приватбанк був об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій як мінімум протягом 10 років до націоналізації, що завдало збитків банку мінімум на $ 5,5 млрд.

Екс-власники намагаються скасувати націоналізацію в судовому порядку. Вони подали десятки позовів.

 

Наші інтереси: 

Точка неповернення. Закон і держава проти олігарха. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Comments

Костянтин Струк's picture

Зараз із боку держави дуже корисно діяти згідно усім відомого прислів'я: "Сім разів відміряй - один раз відріж" (а краще - сімдесят разів по сім). Бо судова система зараз далеко не завжди тотожна поняттю законності. Зараз не проблема знайти вправних адвокатів (були б гроші), і ось - ти вже зі звинуваченого перетворюєшся на потерпілого, і маєш право на зустрічний позов проти держави Україна (як же мені не подобається цей канцеляризм!)...
Справедливість має бути понад усе, але що робити, якщо правда - поняття відносне?

Поки дихаю - сподіваюсь!

Олена Каганець's picture

Ви про що?