Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Приватбанк подав мільярдний позов до PricewaterhouseCoopers

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Сума позовної заяви складає 3 мільярди доларів. У таку суму оцінили збитки від нездатності аудиторської компанії протягом багатьох років виявити шахрайські операції.

ПриватБанк подав офіційний судовий позов щодо PricewaterhouseCoopers (Кіпр) та аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers (Україна), далі - PwC. Про це в понеділок, 2 квітня, повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Зазначається, що позов був поданий 30 березня в районний суд Нікосії (Кіпр) на 3 мільярди доларів США.

У таку суму в банку оцінили збитки, яких, як вважає ПриватБанк, він зазнав в результаті серйозних і значних порушень з боку PwC своїх обов'язків і, перш за все, обов'язків при перевірці фінансової звітності ПриватБанку за звітні періоди, що закінчуються 31 грудня 2013 року, 31 грудня 2014 року та 31 грудня 2015 року.

Після подачі судового позову проти колишніх власників банку у Високому суді Лондона в грудні 2017 року позовна заява проти PwC є наступним важливим кроком, зробленим ПриватБанком щодо відшкодування величезних збитків, тягар від яких досі в значній мірі впливає на економіку України.

Коментуючи цей крок, голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл сказав: "Подача позову проти PwC є логічним і необхідним кроком, зважаючи на велику відповідальність PwC з перевірки фінансової звітності банку. Абсолютна нездатність PwC виявити в банку операції шахрайства протягом багатьох років привела до того, що практично весь корпоративний кредитний портфель банку не обслуговується і не має відповідного заставного забезпечення. Тепер кіпрський суд буде приймати рішення щодо PwC в установленому порядку".

ПриватБанк доручив міжнародній юридичній компанії Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan (Великобританія) спільно з кіпрськими юридичними фірмами Antis Triantafyllides & Sons та Chrysses Demetriades & Co представляти його інтереси в ході судових розглядів з PwC.

Наші інтереси: 

Приватбанк - найбільший банк України. Очищення ім'я фінустанови в інтересах чи не кожного українця.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

То може і Коломойського потрібно притягти до кримінальної відповідальності!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Миро Продум.

Йому таки доведеться віддати "1+1". Може до виборів ця справа й вирішиться. Позов проти PwC - крок у правильному напрямку.

Володимир Федько каже:
То може і Коломойського потрібно притягти до кримінальної відповідальності!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!