Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська

ЗСУ починають збори резерву першої черги

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У навчальних центрах Збройних сил України 3 грудня розпочалися збори оперативного резерву першої черги, повідомляє Міністерство оборони.

«Для підвищення рівня готовності військ до застосування за призначенням у разі відкритої агресії Головним управлінням підготовки Збройних сил України здійснюється низка організаційних заходів. Зокрема, передбачається проведення бригадних тактичних навчань тривалістю до 10 діб на полігонах у Херсонській, Запорізькій областях. Також у навчальних центрах проведено додаткові заходи щодо створення відповідних побутових умов для розміщення військовозобов’язаних та забезпечення їхньої якісної підготовки», – мовиться в повідомленні.

 

 

Нинішні збори триватимуть до 20 діб.

У Міноборони додали, що заходи планують завершити так, щоб надати можливість усім військовозобов’язаним повернутися додому до різдвяно-новорічних свят.

Наші інтереси: 

Готовність до несподіванок.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».

Comments

Володимир Федько's picture

Потрібні заходи і необхідно з розумінням ставитися до них!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Анатолій Творець's picture

Маячня. Премагає не кількість гарматного мяса (війна в Іраку доказала, коли вишколений мільйон вояків програв війну за кілька днів технічно оснащеному війську США), а фахово підготований воїн ("СС Галичину" гітлерівці школили РІК).А ЩЕ воїн має бути оснащений. В першу світову на солдата-переможця в тилу працював 1 чоловік, в другу - 3, У в'єтнамську війну на солдата працювало вже 10 чоловік. Але то пройшло 50 літ. Сьогодні на солдата-переможця в тилу повинно працювати 30 чолю Ну а жертву-солдата можна і так в рекрути забрати. Із краю в 100 тис населення якщо призвано бодай тисячу. Покажіть мені там оборонних виробництв на 20 тис роб місць. Не пасує такому поважному сайту займатися облудою. Адже якщо половина кошторису війська то зарплати, то не буде перемог від такого війська http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/71152/Najbilshe_groshej_z_budzhetu_Armiji_jde_na
Бо навіть в СРСР вартість робочого місця в сотні разів перевищувала розмір зарплати.

В мудрості - сила

Володимир Федько's picture

Це вже точно маячня!

Друже Анатолію, звідки ти черпаєш свої знання про сучасну українську армію і стан справ в ній!?

Quote:
Сьогодні на солдата-переможця в тилу повинно працювати 30 чолю

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Анатолій Творець's picture

Володимир Федько wrote:
Це вже точно маячня!
Друже Анатолію, звідки ти черпаєш свої знання про сучасну українську армію і стан справ в ній!?

Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">Сьогодні на солдата-переможця в тилу повинно працювати 30 чолю</blockquote>

З кількості людей зайнятих в оборонній промисловості на першу і 2-гу світову війну та кількості оголошень "розшукуються фахівці...." в сучасній Україні . Нічого з нічого не буває.
будь-який (абсолютно будь-який) процес передбачає компіляцію ресурсів для отримання кінцевого продукту
Принагідно рекомендую подивитись гугль "армія потребує ресурсів" та ознайомитись https://3rm.info/publications/50184-skolko-stoit-voyna.html
Є інші джерела більш сучасні - напишу на ел пошту

В мудрості - сила