Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

''Обстріляли в нейтральних водах'': у Bellingcat підловили ФСБ на брехні

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Міжнародна розслідувальна група Bellingcat підтвердила, що українські судна, захоплені РФ у Чорному морі, знаходилися в нейтральних водах. Про це вони заявили на підставі детального аналізу оприлюднених обома сторонами конфлікту даних. Крім того, визнали також і ведення вогню на ураження моряків.

Відзначається, що надана Україні інформація є недостатньо детальною, проте версію про напад у міжнародних водах мимоволі підтвердила сама ФСБ РФ.

"Якщо інформація ФСБ достовірна, то "Бердянськ" знаходився за 22,72 кілометри від узбережжя Криму і більш ніж в 500 метрах за межею заявлених Росією територіальних вод, коли він потрапив під вогонь", – сказано в матеріалі.

 

 

Підкреслюється також, що пошкодження, нанесені згаданим катерам, свідчать про те, що російські судна вели вогонь не для того, щоб зупинити українські кораблі, а з метою ураження моряків. "Яни Капу" ж навмисно таранили щонайменше чотири рази протягом мінімум години.

Те, що стрілянина відбувалася, найімовірніше, в міжнародних водах, підтвердив у Twitter і спецпредставник США з питань України Курт Волкер.

 

 

 

 

Раніше Україна опублікувала карту, яка підтверджує, що РФ атакувала кораблі ВМС у нейтральних водах, де вони користувалися повним імунітетом.

 

Джерело

Наші інтереси: 

Росії вірити не можна. В цьому вже переконався весь світ.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Переговори російських моряків - це пісня! Кацапська матєрна пісня! У них мабуть матюки прописані в військових уставах!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Володимир Федько каже:
Переговори російських моряків - це пісня! Кацапська матєрна пісня! У них мабуть матюки прописані в військових уставах!

Описана у Толкіна орківська мова звучала жахливо. Може це вона і є?..
Для чого вони це записували? Ще й виставили у мережу. Це ж доказ для трибуналу. Чи вони, ідіоти, настільки впевнені у своїй безнаказаності?

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Володимир Федько.

Втрата пильності!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Галайба Шума.

Чи має принципове значення де саме були обстріляні й захоплені наші військові кораблі?
Треба розуміти: немає значення, де саме це сталося. Все рівно це - кричущий акт порушення імунітету військового корабля від примусових дій.
Те, спостерігаєме останнім часом, в тому числі і з вуст українських посадовців, загострення уваги на тому, чи обстріл був у відкритому морі, чи в територіяльному морі - це все "забалакування" у фарватері "московської арґументації". Московити після цього стверджуватимуть, що вони здійснювали "переслідування по гарячим слідам", і пішла "плясать Твєрская".
Ми не повинні на це вестися. Наша позиція - військовий корабель будь-якого класу користується імунітетом від примусових дій, де б він не знаходився: що у відкритому морі, що в територіяльних водах, а що і у внутрішніх водах іноземної держави. Тому вчинені РФ 25 листопаду в районі Керченської протоки дії - безпрецедентний міжнародний кримінальний злочин, що ламає міжнародне право в частині порушення правового імунітету військового корабля від примусових дій.

Дізнайся більше на ФБ: #КерченськаПротока25 #ЗахопленняКораблів #Азов

Козак, душа правдивая, сорочки не має, коли не п’є, так воши, був, б’є, то во бандуру грає..

Зображення користувача Володимир Федько.

Хибне твердження!

Кожна країна має право захищати свою територію на землі, на воді і у повітрі!

Літак, який залетів у повітряний простір іншої країни повинен бути примусово посаджений або збитий. Аналогічно і до кораблів, які без дозволу заходять в територіальні води іншої держави.

Імунітетом користуються військові суда та літаки у нейтральних водах та у повітряному просторі міжнародного користування.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Констатація московської агресії в нейтральних водах дуже важлива з погляду міжнародного резонансу, бо вона зачіпає інтереси всього світу.

Все, що робиться з власної волі, – добро!