Polish translation unavailable for Нове розширення НАТО: концептуальні зрушення на користь України.

Comments

Володимир Федько's picture

Нарешті цей важливий момент починає розглядатися!

Quote:
І тут виникає колізія, передбачена у вимогах кандидата на вступ до складу НАТО. Крім вимог до суспільно-політичної та економічної ситуації в країні, які загальним визначенням «принципи» вказані в статті 10 Статуту Альянсу, передбачають і відсутність територіальних суперечок з сусідами.

Звідси випливає, що держава, яка вже піддалася нападу, не має перспектив вступу в НАТО.

У Конгресі США дуже серйозно розглядається цей вузол, який формально закрив дорогу в НАТО Україні, Молдові та Грузії. Тобто, країни, що вже висловили бажання вступити в НАТО, не можуть бути прийняті за формальною ознакою.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Богдан ДуБ's picture

Quote:
а з тієї шкоди військовим силам і засобам РФ, які завдали ВСУ.

1. Не так ВСУ як добровольці в т.ч. волонтери. Між іншим ті ж добровольці, даючи приклад, амуніцію, ремонт техніки, навчання, робили частини ВСУ хоч якось боєздатними.
2. Треба зважати що "шкоди ...." завдади в великій мірі відважними подвигами, а не ВСУ. Тому розрахунок шкода/всу не зовсім доречний. Відважних подвигів зараз незрівнянно менше, ніж було раніше. І якщо добровольці "плюнуть" на це все, разом з волонтерами, то ми в попі. Є ряд частин в прекрасній формі, але це не загальна картина...

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Володимир Федько's picture

Не треба перебільшувати роль добровольців і волонтерів, тим більше протиставляти одних другим. Безумовно, добровольці і волонтери внесли великий внесок в модернізацію ВСУ (сам волонтерю з 2014 року), але і самі військові, і державні чинники доклали великий внесок в стабілізацію ситуації.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!