Polish translation unavailable for Демократія і еволюція: організаційні основи цивілізаційного стрибка.

Comments

Арсен Дубовик's picture

Отже, кожна вулиця в селі, кожний майданчик на поверсі багатоквартирного будинку - це "куток", це демос. Так само й як кожна кафедра в університеті.
Додатково, ще й можна тепер зрозуміти, чому Трипілля мало "три кола забудови". Це не лише "потрійний захист", "захисний редут", а й поділ на демоси за територіальним принципом.

Quote:
А що робити, якщо таке «екосело» розростається і кількість людей перевищує біологічне обмеження Данбара? Тоді така спільнота має розділитися на два демоси – дві еволюціонуючі спільноти. Щось подібне було в Україні: якщо село ставало завелике, то воно ділилося на два окремі села.

Або ж так:"А що робити, коли кількість членів кафедри "переростає" нормативи? Її ділять на дві кафедри".
Осторога: дріжджі також діляться ...і постійно..., але пожираючи оточуючий субстрат/простір знищують самі себе.
Хочете екологічності? Ось вона - клітина ділиться і маєте цілісну систему - Тіло.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Миро Продум's picture

Наші предки еволюціонували, перебуваючи в одному територіальному демосі (за місцем народження).

Модель ВУД передбачає можливість бути громадянином одразу 6 еволюціонуючих демосів (за вільним вибором).

Це сприятиме еволюції як окремої людини, так і всієї нації.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Вiктор Нокiд's picture

Заява ВО "Свобода" щодо можливого зняття з реєстрації кандидата на посаду Київського міського голови Олександра Мирного
Заява ВО "Свобода" щодо можливого зняття з реєстрації кандидата на посаду Київського міського голови Олександра Мирного

Повідомлення в ЗМІ про те, що в Київській територіальній виборчій комісії готується рішення про зняття з реєстрації кандидата у "мери" Києва Олександра Мирного, є брудною виборчою технологією влади. Вони мають на меті дезорієнтувати киян, які вирішили віддати свій голос за представника ВО "Свобода".

У повідомленнях, розміщених на Інтернет-ресурсах, йдеться, що стосовно Олександра Мироного може бути відкрито кримінальне провадження з приводу подій 31 серпня. Це не є випадковим, адже Олександр Мирний, будучи заможною людиною, особисто вносив і допомагав вносити застави за політв'язнів, яких репресує режим. Тож порушення кримінального провадження щодо свободівця може бути особистою помстою Авакова, з пазурів якого видирають хлопців, провина яких лише в тому, що вони протестували проти змін Конституції на умовах Путіна.

Якщо ці повідомлення отримають підтвердження в рішенні ТВК, то це означатиме, що нинішня влада не спроможна витримати чесної конкуренції на виборах міського голови Києва та усуває реальних конкурентів для чинного "мера" Кличка будь-якими незаконними методами.

Це черговий виток репресій влади проти "Свободи", які розпочалися напередодні виборчої компанії. Сьогодні безпідставно арештовані або перебувають під домашнім арештом перші номери у виборчих списках "Свободи", проводяться обшуки у керівників партії і активістів. Заарештований лідер списку "Свободи" до Київради Юрій Сиротюк. Під домашнім арештом перебувають перші номери у списках: до Київської обласної ради - Ігор Сабій, до Кіровоградської обласної ради - Ігор Степура, до Одеської облради - Костянтин Василець, до Ужгородської міськради - кандидат на посаду Ужгородського міського голови Едуард Леонов. Під заставою і постійним контролем за пересуванням - перший номер до Харківської міської ради, кандидат на посаду Харківського міського голови Ігор Швайка. Постійні допити у заступників голови ВО "Свобода" Анатолія Вітіва, Олександра Сича, Олега Панькевича (відповідальний за роботу з виборчими комісіями та за встановлення результатів голосування), Ігоря Янківа.

Що би не зробила нинішня влада, ми закликаємо киян прийти на вибори та проголосувати за кандидата в "мери" столиці Олександра Мирного й виборчий список Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Масові репресії, які сьогодні здійснює влада проти "Свободи", не перешкодять участі партії у місцевих виборах та не зупинять нашої боротьби за соціальну й національну справедливість!

Прес-служба ВО "Свобода"

Миро Продум's picture

Система нарешті дійшла до повного маразму. Руйнуючи контрольовану опозицію, вона породжує опозицію неконтрольовану. Це добре.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!