Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 5
  • Переглядів: 5

«Машина бажань»: читання Живого Слова допомагає здавати екзамени

Світ:

У цьому переконалися студенти Києво-Могилянської Академії, які нині з великим ентузіазмом переписують один в одного універсальні ритмологічні форми «Живого Слова» — технології самозцілення, розробленої Олександром Філатовичем - головним лікарем Інституту метафізичних досліджень Перехід-IV.

Взагалі-то ця технологія розроблена для зцілення біополя і фізичного тіла людини: людина очищає свою душу, в результаті чого різко посилюється її енергетика і суттєво покращується здоров’я. Технологія універсальна і загальнодоступна, тому саме на неї покладаються великі надії у справі тотального оздоровлення населення України.

Проте ця технологія має ще один цікавий ефект. Оскільки в нашому світі подібне притягується до подібного, то в людини, душа якої очищається Живим Словом, починає покращуватися доля, здійснюються світлі мрії. До неї притягуються позитивні люди і позитивні події, натомість все негативне відштовхується і вже «не прилипає».

На практиці це «виконання бажань» (здійснення мрій, але лише світлих!) виявляється в тому, що в людини йдуть краще справи, стають успішнішими проекти, з’являються гарні друзі… І краще здаються екзамени! Саме цей ефект читання Живого Слова найбільше зацікавив практичних студентів.

Схоже, що підвищення успішності внаслідок читання «Живого Слова» студенти КМА вважають головним результатом технології, натомість поліпшення здоров’я і зовнішньої краси — побічним ефектом.

Якщо бажаєте відчути силу «Живого Слова» — звертайтеся до редакції журналу Перехід-IV:

пишіть sensar(«собачка»)meta.ua

телефонуйте (38044) 460-30-21
 


В тему:
Живе Слово: спеціалізовані та універсальні форми
Олександр ФІЛАТОВИЧ: «Справжнє одужання настає, якщо «стерти» хворобу на рівні духу»
Живе Слово — нова розробка Інституту метафізичних досліджень Перехід-IV
Живе Слово творить життя! — нова книга Олександра Філатовича

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи