Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Роберт Шеклі хоче жити в Україні. Або в Мексиці

Зустріч із письменником, організована газетою "Мой компьютер" спільно з журналом "Реальність фантастики", відбулася у залі "Колізей" Торгівельно-промислової палати, що на Львівській площі столиці. Говорилося про життя, літературу і друзів по перу - представників "золотого віку" американської наукової фантастики.

15 квітня 2005. Київ

Як повідомили "Майдану" присутні на зустрічі брати Капранови", у відповідь на питання про свої подальші плани Шеклі сказав "Хочу переселитися в Україну або у Мексику". Як відомо, класик постійно змінює своє місце проживання. Наразі ж виходець з Одеси Роберт Шеклі буде в Києві ще кілька днів. А видавництво "Зелений пес" уклало з ним договір про вихід збірки шеклівських оповідань українською (причому тих, які ще не перекладалися братньою північною мовою).Репортаж про подію читайте на сайті "Граней Плюс"До речі, завтра в Україну переселяється (поки що теж на пару днів) ще один "живий класик". Тільки вже не наукової фантастики, а фентезі. Це поляк Анджей Сапковський.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи