Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 19
  • Переглядів: 22

Чи можна перемогти Росію, якщо цьому перешкоджає колективний Байден – Андрій Ілларіонов

Категорія:

Білий дім повідомив, що під час спроби пригожинського заколоту адміністрація США проводила «хороші» переговори з Кремлем і тепер «очікує їх продовження».
 

23071405.jpg

Білий Дім. Ілюстративне фото

"Ми провели добрі та прямі контакти з російською стороною у вихідні. Наші очікування полягають у тому, що ми зможемо продовжувати їх", – сказав під час брифінгу координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.

Що то були за перемовини, натякнув оглядач «Вашингтон пост» Девід Ігнатіус:

"Президент Байден та його команда підтримували зв’язок з іноземними лідерами. Представники Білого дому та Держдепартаменту звернулися до інших великих демократій, відомих як «Велика сімка»; вони додали Індію та Австралію як членів «четвірки». Вони консультувалися з НАТО та Європейським Союзом. Мені сказали, що у всіх цих дзвінках посилалося: «Зупиніться». Не робіть кризу в Росії небезпечнішою, намагаючись у неї втрутитися або отримати вигоду з заворушень. Це повідомлення було адресоване насамперед Україні; офіційні особи США наголосили на своєму бажанні, щоб Київ не скористався кризою в Росії, щоб це не призвело до ще більш небезпечного розвитку. Українці, як ми бачимо, наслідували цю пораду".

Розгорнуте роз’яснення дала CNN:

"Під час повстання Вагнера союзники звернулися до України з рекомендацією не завдавати ударів по Росії. За словами західного чиновника, до того, як у суботу глава Вагнера Євген Пригожин розвернувся, союзники на різних рівнях зв’язалися з українськими офіційними особами, застерігаючи їх від використання хаосу в Росії для ударів. Побоювання полягали в тому, що Україна та Захід розглядатимуться як такі, що допомагають Пригожину та загрожують суверенітету Росії.

“Послання було – не розгойдувати тут човен”, – сказав чиновник, додавши, що послання було передано на рівні міністрів закордонних справ, заступників і через послів.

“Це внутрішня справа Росії”, – сказав західний чиновник, повідомивши, що було сказано українським чиновникам, повторивши те, що публічно заявили представники США та інших західних країн.

“Союзники попереджали українців не провокувати ситуацію. Використовуйте можливості на території України, але не втягуйтесь у внутрішні справи і не завдавайте ударів по військових об’єктах із наступальною зброєю всередині Росії», – сказав чиновник. У війні з Росією Україну підозрюють у скоєнні дедалі більшої кількості таємних транскордонних атак і диверсій на російські військові об’єкти й навіть в ударах безпілотників по Кремлю. Українські сили обстріляли російську Білгородську область, неподалік кордону між країнами.

“Ми просто не хочемо підживлювати наратив про те, що це була наша ініціатива”, – сказав західний чиновник. – Це те, чого росіяни завжди хотіли, доводячи, що є загрози суверенітету Росії".

"Файненшл таймс" висунула фундаментальне обґрунтування того, що відбувається:

"Заколот Пригожина оголив відсутність консенсусу на Заході щодо кінцевої мети підтримки України у війні. [Події вихідних] ясно показали, що ми не погоджуємося з результатами того, що станеться з Росією, якщо Україна виграє цю війну", – сказав західний чиновник.

На переговорах під керівництвом членів «Великої сімки» було обговорено, зокрема, як ослаблення контролю Володимира Путіна над силовими структурами може позначитися на стабільності держави [Росії]. Обговорення офіційними особами G7 24-25 червня включали потенційну перспективу отримання Вагнером контролю за ядерною зброєю, за словами тих, хто був проінформований про переговори.

Дипломати заявили, що стурбованість можливими негативними наслідками повстання проти путінського режиму оголила відсутність консенсусу на Заході щодо кінцевої мети підтримки боротьби України проти російської агресії.

Цитата: "[Події вихідних] ясно показали, що ми не погоджуємося з тим, що станеться, якщо Україна виграє цю війну, і що в результаті цього станеться з Росією".

Зазначається, що деякі західні країни, у тому числі члени «Великої сімки», обговорювали крайню важливість того, щоб Україна не скористалася ситуацією, що склалася, наприклад, шляхом завдання ударів по території Російської Федерації з метою посилення там нестабільності. За словами джерела, союзники згодні з тим, що вони хотіли б, щоб Україна виграла війну, але вони не мають чіткої позиції, як виглядала б ця перемога і як вона могла б вплинути на Росію, хоча загальновизнано, що катастрофічна поразка російської армії зруйнує путінський режим.

Отже, члени «Великої сімки» (читай: Байден, Білий дім) виступають проти того, щоб Україна перемогла у цій війні таким чином, щоб у Росії «настала нестабільність».

«Нестабільність» мовою Білого дому означає відставку Путіна та крах путінського режиму. Іншими словами, в черговий кризовий момент путінського режиму адміністрація Байдена прийшла на допомогу Путіну.

Нема жодних сумнівів у тому, що саме так вона чинитиме і надалі. Виникає запитання: Чи можна перемогти Путіна та путінський режим, якщо цьому перешкоджає Байден?

Джерело

Наші інтереси: 

Те, що адміністрація Білого дому не дозволила Україні скористатися моментом і використати Пригожинський бунт, ще раз підтверджує те, що нинішня влада США використовує Україну у своїх політичних іграх. Нещодавно була оприлюднена інформація, що директор ЦРУ Бернс пообіцяв Кремлю, що США не домагатимуться зміни путінського режиму.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Об'єднані Держави Америки (ОДА) не спроможні захопити більшу частку Московії, ніж це зможе зможе зробити Чайна у випадку слабкості і нестабільності країни орків. В цьому є геополітичний ризик для усієї ЄвроАнтлантичної цивілізації. Що сказав речник (координатор зі стратегічних комунікацій) ми дізналися. А що роблять американські чиновники, в посадові обов'язки яких балачки не входять?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
3
Середнє: 3 (1 голос)

Якби Ілларіонов читав не лише «Вашингтон пост», а й Народний Оглядач, то він би зрозумів, що йдеться не про підтримку Росії, а про затягування війни до листопадових виборів 2024 року. 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Об'єднані Держави Америки (ОДА) не спроможні захопити більшу частку Московії, ніж це зможе зможе зробити Чайна у випадку слабкості і нестабільності країни орків. В цьому є геополітичний ризик для усієї ЄвроАнтлантичної цивілізації. Що сказав речник (координатор зі стратегічних комунікацій) ми дізналися. А що роблять американські чиновники, в посадові обов'язки яких балачки не входять?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)