Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Міністр фінансів Сергій Марченко підписав ще один кредитний договір

На цей раз з Італією на суму 200 млн євро. Кошти підуть на зарплату педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти. Кредитний договір надається на 15 років з урахуванням пільгового періоду відстрочення погашення кредиту строком 7,5 років та за нульовою процентною ставкою.

"Уряд Італії одним із перших підтримав Україну після початку повномасштабного вторгнення. І сьогодні я радий підписати новий кредитний договір, який допоможе українському Уряду зберегти фінансову стабільність та продовжити забезпечувати першочергові соціальні видатки», – цитує Марченка Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Отримані кошти будуть спрямовані до держбюджету для покриття видатків на утримання педпрацівників середньої освіти.

Нагадаємо, 9 червня міністр фінансів України Сергій Марченко підписав зі Світовим банком Угоду про позику на підтримку державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні (простіше кажучи, на утримання чиновників).

Наші інтереси: 

Попри війну та дефіцит держбюджету уряд не переглядає видатки та не робить аудит державного бюджету. Безголові очільники міністерств не слухають економістів, а тільки заганяють Україну в борги, які будуть віддавати наші діти, що зараз платять 41,5% податків. Делікатно зауважу, що усі ці кредити, які бере держава, частково прилипають до рук чиновників, що будуть займатися так званим адмініструванням цього кредиту. Замість того, щоб навести порядок в державній скарбниці вони набирають нових кредитів! Вкотре нагадаю, що соціальні стандарти є відображенням розвитку економіки. Спочатку економічне зростання – потім підвищення соціального рівня і надання державі більших соціальних функцій.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи