Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 82
  • Переглядів: 90

Україна отримає позику від Світового банку 1,49 млрд доларів США для оплати бюджетникам

9 червня міністр фінансів України Сергій Марченко і регіональний директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Аруп Банерджі підписали Угоду про позику з Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Угоду про фінансування із Міжнародною асоціацією розвитку проекту підтримки державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні.

 

22052503.jpg

міністр Марченко. Фото: "Слово і діло"

Кошти  будуть спрямовані на відшкодування видатків держбюджету, здійснених для забезпечення оплати праці працівників державних органів та бюджетних установ освітньої сфери, як на національному, так і регіональному рівнях, йдеться у повідомленні Міністерства фінансів України.

Залучені кошти дозволять Україні посилити фінансування для працівників бюджетної сфери, а також і забезпечувати стійке державне управління в Україні, зазначив під час підписання Угоди Сергій Марченко.

Нагадаємо, минулого року Світовий банк дав Україні позики в 90 мільйонів доларів, щоб сприяти швидшій вакцинації населення.

Наші інтереси: 

Розуміти, що ці кошти є позикою, яку потрібно буде віддавати. Під час війни державі треба негайно провести аудит видатків держбюджету і скоротити неефективні та непотрібні позиції, які досі фінансуються і на які беруть позику. Позики треба брати на розвиток, а не на проїдання або вакцинацію.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вперед, до нової Галілеї!

Дороговказ для Галілеї: наша стратегія у післякризовому світі (+аудіо)

В Україні розгортається потужний духовний спалах, співвимірний зі спалахом у Галілеї часів Ісуса Хреста. Слово «Галілея» означає «Слава». Разом зі славою в Україну повертається шляхетна Галілея –...

Останні записи