Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Ми не повинні принижувати Росію" – Макрон продовжує плазувати перед РФ

Категорія:

"Ми не повинні принижувати Росію, щоб у той день, коли бойові дії припиняться, ми могли знайти вихід через дипломатичні канали. Я переконаний, що роль Франції полягає в тому, щоб бути посередницькою державою", – заявив Макрон.

22060401.jpg

Еммануель Макрон. Фото: Getty Images

Президент Франції чекає на припинення бойових дій, а ми чекаємо на перемогу. Макрон хоче домовлятися з РФ, а ми хочемо розгромити країну-агресора у цій війні.

Президент Франції Емманюель Макрон в інтерв'ю газеті Ouest-France розповів про перспективу подальших відносин із Російською Федерацією, зокрема, з главою Кремля Путіним. Він переконаний, що "принижувати Росію" не варто, оскільки після припинення воєнних дій можна повернутись до дипломатії, пише Фокус.

Президент Франції також повідомив, що ситуація в Україні викликає занепокоєння, тому він витратив із грудня минулого року близько ста годин на переговори з Путіним. Під час однієї з розмов Макрон сказав російському президентові, що той зробив фундаментальну історичну помилку.

"Я сказав йому про це, що він зробив історичну та фундаментальну помилку для свого народу, для себе й для історії. Росія, як і раніше, – великий народ. Я думаю, він ізолював себе. Замкнутися в ізоляції – це одне, знати, як із неї вийти, – набагато важче", – розповів Макрон.

Водночас французький президент заявив, що Франція збільшуватиме фінансову та військову підтримку України, народ якої хоробро бореться проти агресора. Він відзначив останні постачання на потреби ЗСУ шести гаубиць "Цезар" і прийнятий днями шостий пакет антиросійських санкцій, що включає ембарго на імпорт 90% російської нафти.

"Ми хочемо збільшити фінансову та військову підтримку України. І, нарешті, ми хочемо зробити все, щоб вивести зерно з України. Український народ хоробро бореться, він заслуговує на нашу підтримку та повагу", – зазначив Макрон.

Нагадаємо, президент Франції Емманюель Макрон 19 травня заявив, що розв'язана Росією війна в Україні може поширитися на сусідні країни. Зокрема, у контексті загострення в Придністров'ї російське вторгнення становить загрозу стабільності всього регіону, особливо, Молдови.

Наші інтереси: 

Ще раз потрібно подумати, чи варто Україні в майбутньому мати справи з Францією та Німеччиною, яких так сильно тягне до Росії, чи потрібно проситися до Євросоюзу, де вони командують. Можливо, після війни потрібно створювати союз з Великою Британією та Польщею і бути повноправним гравцем, а не прохачем.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Париж-Берлін-Москва-Пекін, ланцюжок і далі працює

 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Париж-Берлін-Москва-Пекін, ланцюжок і далі працює